Piłka lekarska gumowa 4 kg

99,00 zł
Brutto
15 sztuk

Piłka lekarska gumowa 4 kg

Ilość

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Piłka lekarska gumowa 4 kg

 

Oferowany przez nas sprzęt sportowy dobieramy z wyjątkową starannością. Do współpracy wybieramy znane i renomowane firmy, które dały się poznać z produkcji sprzętu wysokiej jakości, innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie. Są to produkty pomagające w uzyskaniu wysokiej sprawności fizycznej, dedykowane danej dziedzinie bądź uniwersalne, takie jak piłka lekarska gumowa 4 kg.

Staramy się sprostać oczekiwaniom osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej, dlatego codziennie wzbogacamy nasz asortyment o kolejne produkty, i tak np. piłki lekarskie można zamówić w różnym rozmiarze, ze skóry naturalnej bądź z gumy, o masie od 1 do 6 kg. W razie wątpliwości podczas wyboru mogą się Państwo skonsultować z naszym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania. Zakupiony towar dotrze do Państwa pod wskazany adres prawdopodobnie już nazajutrz od zakupu.

Cechy produktu

Piłka lekarska gumowa 4 kg jest produktem, któremu można zaufać. Dokładne wykonanie, wysoka jakość grubej gumy odpornej na uszkodzenia oraz antypoślizgowa powierzchnia sprawiają, że piłka jest wyjątkowo wytrzymała i może posłużyć długie lata, nawet często eksploatowana np. w szkołach, klubach sportowych czy na treningach bokserskich. Jej uniwersalność pozwala nawet na użytkowanie jej podczas powrotu do sprawności fizycznej na zajęciach rehabilitacyjnych. Wysoka jakość sprzętu sportowego to bezpieczeństwo treningu. Dlatego tylko najlepsze produkty oferujemy w naszym sklepie.

15 Przedmioty
Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć