Piłka lekarska gumowa 1kg Zobacz większe

Piłka lekarska gumowa 4 kg

99,00 zł

  5 już sprzedano.

Piłka lekarska gumowa 4 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka lekarska gumowa 4 kg

 

Oferowany przez nas sprzęt sportowy dobieramy z wyjątkową starannością. Do współpracy wybieramy znane i renomowane firmy, które dały się poznać z produkcji sprzętu wysokiej jakości, innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie. Są to produkty pomagające w uzyskaniu wysokiej sprawności fizycznej, dedykowane danej dziedzinie bądź uniwersalne, takie jak piłka lekarska gumowa 4 kg.

Staramy się sprostać oczekiwaniom osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej, dlatego codziennie wzbogacamy nasz asortyment o kolejne produkty, i tak np. piłki lekarskie można zamówić w różnym rozmiarze, ze skóry naturalnej bądź z gumy, o masie od 1 do 6 kg. W razie wątpliwości podczas wyboru mogą się Państwo skonsultować z naszym doradcą, który odpowie na wszelkie pytania. Zakupiony towar dotrze do Państwa pod wskazany adres prawdopodobnie już nazajutrz od zakupu.

Cechy produktu

Piłka lekarska gumowa 4 kg jest produktem, któremu można zaufać. Dokładne wykonanie, wysoka jakość grubej gumy odpornej na uszkodzenia oraz antypoślizgowa powierzchnia sprawiają, że piłka jest wyjątkowo wytrzymała i może posłużyć długie lata, nawet często eksploatowana np. w szkołach, klubach sportowych czy na treningach bokserskich. Jej uniwersalność pozwala nawet na użytkowanie jej podczas powrotu do sprawności fizycznej na zajęciach rehabilitacyjnych. Wysoka jakość sprzętu sportowego to bezpieczeństwo treningu. Dlatego tylko najlepsze produkty oferujemy w naszym sklepie.

Napisz ocenę

Piłka lekarska gumowa 4 kg

Piłka lekarska gumowa 4 kg

Piłka lekarska gumowa 4 kg

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu