Piłka lekarska gumowa 3 kg

89,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Piłka lekarska gumowa 3 kg

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Piłka lekarska gumowa 3 kg

średnica: 22,5 cm

 

W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędny sprzęt sportowy, który pomoże zadbać o świetną kondycję i zdrowie. Wśród produktów, które szczególnie polecamy jest piłka lekarska gumowa 3 kg, która doskonale sprawdza się podczas różnorodnych ćwiczeń, pozwalając przy tym kreować własne układy.

Oddajemy w Państwa ręce wyłącznie artykuły sprawdzone przez naszych specjalistów, zakwalifikowane jako wyjątkowo bezpieczne i świetnej jakości. Oprócz tych cech przywiązujemy też wagę, by produkty przez nas sprzedawane odznaczały się estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Duży wybór sprzętu sportowego i akcesoriów sprawia, że jesteśmy liderem w branży sportowej. Wyposażamy szkolne sale gimnastyczne, kluby fitness i kluby sportowe. Naszym atutem są doskonale zorientowani doradcy, gotowi pomoc na każdym kroku składania zamówienia oraz świetna jakość obsługi posprzedażowej, w tym przesyłek zakupionego towaru.

Cechy produktu

Tak dobieramy produkty do naszej oferty, aby sprostać oczekiwaniom również tych najwybredniejszych miłośników aktywności fizycznej. W naszej ofercie posiadamy sprzęt sportowy renomowanych marek, które największą wagę przywiązują do jakości swoich wyrobów. Przez lata współpracy obdarzyliśmy je zaufaniem i z czystym sumieniem polecamy ich produkty. Współpracujemy z firmami, które stale poszukują nowych rozwiązań i ciągle dążą do doskonalenia swoich produktów.

Oferujemy Państwu duży wybór profesjonalnych piłek lekarskich, które sprawdzą się zarówno podczas treningów siłowych, jak i wytrzymałościowych a nawet w rehabilitacji. Piłka lekarska gumowa 3 kg wykonana z wytrzymałej gumy sprawdza się w treningach osób o różnej formie fizycznej. Jest sporym obciążeniem dla osób rozpoczynających treningi, ale też może posłużyć bardziej zaawansowanym jako rozgrzewka przed treningiem z większym ciężarem. Piłka lekarska gumowa jest doskonałym wyposażeniem szkolnych sal gimnastycznych, klubów fitness i klubów sportowych. Może też posłużyć do urozmaicenia treningów bokserskich.

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć