Piłka lekarska gumowa 1kg Zobacz większe

Piłka lekarska gumowa 1 kg

49,00 zł

  16 już sprzedano.

Piłka lekarska gumowa 1 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Piłka lekarska gumowa 1 kg

 

W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędny sprzęt sportowy, który pomoże kreować różnorodne treningi i urozmaicać codzienne ćwiczenia. Jest to między innymi piłka lekarska gumowa 1 kg, która z pewnością stanie się doskonałą motywacją do podjęcia aktywności fizycznej. Tak dobieramy produkty do naszej oferty, by sprostać oczekiwaniom miłośników wszystkich dyscyplin sportowych.

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt sportowy, produkowany przez znane i cenione marki. Będzie on doskonałym wyposażeniem każdej szkolnej sali gimnastycznej i klubu sportowego. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były solidne, wytrzymałe i bezpieczne. Gwarantujemy również bezpieczną przesyłkę, w możliwie najszybszym terminie – nawet w 24 godziny.

Cechy produktu

W naszej ofercie posiadamy sprzęt sportowy renomowanych marek, dla których jakość produktu jest kluczowa. Współpracujemy z firmami, które stale poszukują nowych rozwiązań i innowacyjnych systemów, które wzbogacają istniejące na rynku produkty.

Oferujemy duży wybór profesjonalnych piłek lekarskich, a wśród nich piłkę lekarską gumową 1 kg, która sprawdzi się podczas różnorodnych treningów. Została wykonana z wysokiej jakości, grubej gumy, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia. Wierzch został wyłożony antypoślizgową tkaniną, która podnosi komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Oferowane przez nas piłki są solidne, bezpieczne i trwałe. Z pewnością posłużą Państwu przez długi czas.

Napisz ocenę

Piłka lekarska gumowa 1 kg

Piłka lekarska gumowa 1 kg

Piłka lekarska gumowa 1 kg

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu