Kozioł gimnastyczny regulowany skóra Zobacz większe

Kozioł gimnastyczny regulowany skaj

1 799,00 zł

  6 już sprzedano.

Kozioł gimnastyczny regulowany skaj

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt sportowy dedykowany szkołom oraz klubom sportowym. Sprawdzi się on w każdym miejscu, w którym króluje aktywność fizyczna. Bogata oferta obejmuje między innymi urządzenia niezbędne do przeprowadzenia ćwiczeń gimnastycznych. Nie może zatem zabraknąć solidnego i stabilnego kozła gimnastycznego.

Cechy produktu

Regulowany kozioł gimnastyczny, który Państwu oferujemy, posiada stabilną, stalową konstrukcję, która została pomalowana specjalną, odporną na uszkodzenia, emalią. Wygodne siedzisko, wykonane z miękkiego tworzywa, zostało obszyte wytrzymałą na przetarcia i uszkodzenia skórą syntetyczną, która gwarantuje komfort użytkowania. Siedzisko regulowane jest za pomocą zatrzasków śluzowych umieszczonych w każdej nodze, które zostały dodatkowo zabezpieczone dokręcanym zaciskiem śrubowym. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Regulacja dostępna jest w przedziale od 0-100 centymetrów. Stabilne nóżki zostały dodatkowo ogumowane, aby zapobiec uszkodzeniom parkietu. Tylne nogi wyposażono w kółka transportowe, co znacznie ułatwia przemieszczanie kozła. Produkt jest bezpieczny, solidny i niezwykle trwały. Wyróżnia się również przyjemną stylistyką.

Kozioł gimnastyczny posiada niezbędne certyfikaty i jest zgodny z wszystkimi normami.

Producenci, których sprzęt sportowy posiadamy w ofercie, od wielu lat projektują najwyższej klasy urządzenia dla początkujących i zaawansowanych sportowców. W naszej ofercie znajdą państwo wyłącznie sprawdzone produkty – solidne, bezpieczne i trwałe.

Napisz ocenę

Kozioł gimnastyczny regulowany skaj

Kozioł gimnastyczny regulowany skaj

Kozioł gimnastyczny regulowany skaj

Napisz ocenę

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu