Ringo 17 cm krążek zręcznościowy

12,00 zł

  110 już sprzedano.

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy

 

Oferujemy Państwu ringo 17 cm krążek zręcznościowy, który będzie doskonałą motywacją do kreowania przeróżnych gier i zabaw. Docenią go użytkownicy w każdym wieku. Dbamy o to, by nasz asortyment spełniał oczekiwania wszystkich miłośników sportu. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę, by dostarczać Państwu wszystko to, co najlepsze.

Nasza oferta dedykowana jest między innymi szkołom oraz klubom sportowym. Znajdą Państwo u nas sprzęt sportowy najwyższej jakości. Wybieramy wyłącznie to, co sprawdzone, solidne i bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym personalnym doradcą.

Zakupiony u nas sprzęt dostarczamy w najkrótszym możliwym terminie, bezpiecznie i solidnie zapakowany.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu sprzęt sportowy wyłącznie znanych i cenionych marek. Przeprowadzamy wstępną selekcję produktów, kierując się między innymi opiniami użytkowników. Państwa zdanie jest dla nas bardzo cenne. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnorodnego sprzętu sportowego, w tym również ciekawe akcesoria.

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy do gry w ringo i rzutów na celność to świetny produkt zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sport ten nie tylko wpływa na poprawę kondycji i zdrowia, ale również polepsza funkcje intelektualne. To forma rekreacji ruchowej, rehabilitacji i profilaktyki. Ringo nadaje się również do rzucania i aportowania dla czworonożnych przyjaciół. Został wykonany z niezwykle wytrzymałego materiału, odpornego na uderzenia i uszkodzenia. Oferujemy Państwu krążek o średnicy 17 cm.

Napisz ocenę

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy

Ringo 17 cm krążek zręcznościowy.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: