Kij do unihokeja Vinex Zobacz większe

Kij do unihokeja Vinex

19,00 zł

  70 już sprzedano.

Kij plastikowy do unihokeja Vinex.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Kij do unihokeja Vinex

Wiemy, jak ważny w życiu człowieka jest sport. Naszą misją jest dostarczać Państwu wysokiej jakości sprzęt sportowy po to, by motywować do aktywności fizycznej i pomagać w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet, dlatego oferujemy wyłącznie solidne i sprawdzone produkty, w tym także kij do unihokeja Vinex.

W ofercie posiadamy duży wybór wysokiej jakości sprzętu sportowego, który sprawdzi się w szkołach i klubach sportowych. Wszystkie produktyłączy jedno: staranne wykonanie, z dbałością o każdy szczegół, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Ze swojej strony zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę.

Cechy produktu

Oferujemy Państwu duży wybór produktów do unihokeja, między innymi solidny kij do unihokeja Vinex. To firma, która od lat cieszy się popularnością wśród początkujących i zaawansowanych użytkowników, w różnych zakątkach Europy. Vinex oferuje sprzęt sportowy wysokiej jakości, w przystępnych cenach.

W ofercie mamy solidne kije do unihokeja, wykonane z wytrzymałego plastiku. Są niezwykle lekkie i ergonomiczne, co wpływa na komfort i jakość gry. Kije przeznaczone są do szkolnych treningów. Sprawdzą się zwłaszcza w grze rekreacyjnej. Mogą być używane zarówno w halach, jak i na boiskach zewnętrznych.

Parametry:

Długość bez łopatki: 70 cm

Długość z łopatką: 88 cm

Napisz ocenę

Kij do unihokeja Vinex

Kij do unihokeja Vinex

Kij plastikowy do unihokeja Vinex.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu