Lód sztuczny zamrażacz 400 ml sprej ICEMIX Zobacz większe

Lód sztuczny - zamrażacz w sprayu ICEMIX (400 ml)

10,99 zł

  27 już sprzedano.

Lód sztuczny zamrażacz 400 ml sprej ICEMIX.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Lód sztuczny zamrażacz Icemix/ 400 ml

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszystko to, co niezbędne do przeprowadzenia rozmaitych treningów – różnorodny sprzęt sportowy i przydatne akcesoria, jak np. lód sztuczny zamrażacz Icemix 400 ml, który powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego sportowca. Dbamy przede wszystkim o wysoką jakość oferowanych produktów oraz ich bezpieczeństwo. Zapewniamy również bezpieczną i szybką przesyłkę zamówionego towaru.

Oferujemy urządzenia i akcesoria, które będą doskonałym wyposażeniem każdej szkolnej sali gimnastycznej i klubu sportowego. Staną się motywacją do podjęcia aktywności i kreowania przeróżnych ćwiczeń. Stale poszerzamy nasz asortyment, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Cechy produktu

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wyłącznie renomowanych marek, dla których liczy się przede wszystkim wysoka jakość. Obok szerokiej gamy niezbędnych urządzeń, oferujemy również niezbędne akcesoria, takie jak na przykład sztuczny lód zamrażacz Icemix 400 ml.

Sztuczny zamrażacz w sprayu – Icemix – to idealny środek do uśmierzania bólu. Jego działanie polega na błyskawicznym obniżeniu temperatury ciała w miejscu kontuzji. Sztuczny lód Icemix umożliwia szybkie podjęcie dalszej aktywności sportowej. Nie dopuszcza do tworzenia się krwiaków i sińców. To preparat, który powinien znaleźć się w każdym miejscu, w którym króluje sport. Może być również stosowany w terapii kriogenicznej, pod nadzorem lekarza.

Lód sztuczny zamrażacz Icemix nie zawiera freonu. Posiada certyfikat CE. Pojemność: 400 ml.

Napisz ocenę

Lód sztuczny - zamrażacz w sprayu ICEMIX (400 ml)

Lód sztuczny - zamrażacz w sprayu ICEMIX (400 ml)

Lód sztuczny zamrażacz 400 ml sprej ICEMIX.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii: