Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW

359,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW

Nie znosisz zatłoczonych siłowni, a zależy Ci na świetnej formie nie zależnie od pory roku i pogody za oknem? Postaw na profesjonalny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego, który pozwoli Ci w zaciszu Twojego mieszkania zatroszczyć się o kondycję i wyrzeźbić sylwetkę. Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW będzie doskonałym wyborem dla każdego miłośnika sportowych aktywności!

Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW to urządzenie, które bez trudu zmieści się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Dzięki niewielkim wymiarom i możliwości łatwego złożenia wioślarza do pionu, w każdej chwili możesz schować go np. do szafy lub pod łóżko, a na czas treningu rozłożyć w wybranym miejscu.

HERTZ POWER ROW to solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów. Twój trening będzie bezpieczny nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 100 kg!). Przed kontuzją uchronią Cię antypoślizgowe, szerokie pedały wyposażone w regulowane paski przytrzymujące stopy. Aby Twój trening był nie tylko bezpieczny, ale też komfortowy, wioślarz posiada miękkie uchwyty oraz wygodne, miękkie siedzisko przesuwane na rolkach. Długość suwu ograniczają gumowe odbojniki.

Wysokiej jakości siłowniki hydrauliczne zapewniają elastyczny zakres oporu. Dzięki temu w pełni dostosujesz trening do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Ustawienie oporu za pomocą śrub nie sprawi Ci trudności. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą Ci na bieżąco monitorować parametry ćwiczeń takie jak czas, prędkość, pokonany dystans, liczba pociągnięć czy ilość spalonych kalorii.

Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW umożliwi Ci wszechstronny i efektywny trening całego ciała: klatki piersiowej, ramion (bicepsów, tricepsów, barków), mięśni grzbietu oraz pleców. Dzięki regularnym treningom zyskasz nie tylko wyrzeźbioną sylwetkę, ale także doskonałe samopoczucie!

DANE TECHNICZNE:

 

Parametry

-wioślarz z elastycznym oporem

-elastyczna regulacja oporu

-siedzisko przesuwane na rolkach

-miękkie uchwyty

-Komputer wyświetla 6 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Ilość pociągnięć
  • Ilość pociągnięć na minutę
  • Ilość spalonych kalorii
  • Całkowita ilość pociągnięć
  • Skanowanie wszystkich parametrów

Wymiary

-długość: 155cm

-szerokość: 37cm

Siedzisko

-długość: 29cm

-szerokość: 36cm (najszersze miejsce)

Maksymalna waga osoby ćwiczącej

100kg

Ocena 
blazej

Polecam

calkiem spoko, nie mam do czego sie przyczepic

Ocena 
Magda

super

Sprzęt wygodny, cichy, zakres oporów OK. Nic nie skrzypi i nie pęka.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW

Wioślarz elastyczny HERTZ POWER ROW

Napisz ocenę

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu