Wioślarz magnetyczny TUNTURI GO ROW 30

2 239,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Wioślarz magnetyczny TUNTURI GO ROW 30

 

Jeśli szukasz sprzętu, który pozwoli Ci zmienić Twoje mieszkanie w komfortową, profesjonalną siłownię, magnetyczny Wioślarz TUNTURI GO ROW 30 to coś dla Ciebie! Dzięki niemu podczas ćwiczeń harmonijnie wymodelujesz całe swoje ciało, począwszy od nóg, po brzuch, ramiona, barki, plecy, pośladki i nogi. Dodatkowo, w krótkim czasie zwiększysz wydolność swojego organizmu i poprawisz kondycję.

Wioślarz TUNTURI GO ROW 30 to urządzenie, które w domowym zaciszu pozwoli Ci na spełnienie marzeń o atrakcyjnej sylwetce i świetnym samopoczuciu. Jeśli zwykle nudzisz się podczas treningu, z wioślarzem TUNTURI GO ROW 30 Ci to nie grozi – posiada wbudowane rolki transportowe, dzięki którym łatwo przeniesiesz go np. przed telewizor i urozmaicisz sobie trening odcinkiem ulubionego serialu! Aby nie zagracić pomieszczenia, po zakończeniu ćwiczeń możesz łatwo złożyć swój trenażer i odłożyć go na swoje miejsce.

TUNTURI GO ROW 30 wyposażony jest 8-kilogramowe koło zamachowe, które zapewni Ci cichą, płynną pracę. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów, a jego solidna konstrukcja podtrzyma ciężar nawet 135 kg! Aby Twój trening był jeszcze bezpieczniejszy, twórcy nie zapomnieli o antypoślizgowych pedałach, które zabezpieczą Twoje stopy przed obsunięciem nawet podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. Na Twój komfort wpływ będzie miało także miękkie, wygodne siedzisko.

Komputer wbudowany w TUNTURI GO ROW 30 umożliwia ćwiczenie na 3 programach treningowych. W połączeniu z ośmioma stopniami regulacji oporu, które masz do dyspozycji, pozwolą Ci one w pełni dostosować intensywność ćwiczeń do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Aby na bieżąco oceniać swoje postępy, na czytelnym wyświetlaczu możesz monitorować takie parametry, jak czas, prędkość, puls czy ilość spalonych kalorii. Z TUNTURI GO ROW 30 Twoje codzienne treningi będą nie tylko przyjemne, ale i efektywne!

 

Dane techniczne:

Ilość programów: 3
Regulacja oporu: Ręczna
Zasilanie: baterie
Dopuszczalna waga użytkownika: 135 kg
Waga: 37 kg
Wymiary (dł./szer.): 209 (155 po złożeniu)/44 cm
Waga koła zamachowego: 8 kg
Zakres ruchu siodełka: 72 cm

Napisz ocenę

Wioślarz magnetyczny TUNTURI GO ROW 30

Wioślarz magnetyczny TUNTURI GO ROW 30

Napisz ocenę

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu