Wioślarz Hertz ROW PRO

689,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Wioślarz HERTZ POWER ROW

 

Marzy Ci się atrakcyjna, szczupła sylwetka i dobra kondycja, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy na siłownię? Nie musisz! W krótkim czasie osiągniesz swoje cele dzięki regularnemu treningowi na Wioślarzu HERTZ POWER ROW! Dzięki temu urządzeniu przeprowadzisz efektywny trening wydolnościowy, w który zaangażowane będą zarówno mięśnie klatki piersiowej, ramion, jak i grzbietu oraz pleców. Ani się obejrzysz, jak zgubisz zbędne kilogramy i poprawisz formę!

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia (150 × 58 × 50 cm) i możliwości złożenia go, zmieści się ono w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Koło zamachowe o masie 7 kg zapewni cichą pracę wioślarza, co pozwoli Ci podczas ćwiczeń oddawać się ulubionym rozrywkom, np. oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Twój trening nie będzie monotonny!

Wioślarz HERTZ POWER ROW to solidna konstrukcja zaprojektowana z udziałem specjalistów i instruktorów fitness. Ośmiostopniowa regulacja siły oporu w pełni pozwoli Ci kontrolować intensywność treningu i dostosować ją do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Służące do tego pokrętło znajduje się na wyciągnięcie ręki! Dodatkowo wioślarz HERTZ POWER ROW wyposażony jest w miękkie, przesuwane na rolkach siedzisko, dzięki któremu Twój trening będzie prawdziwą przyjemnością! Nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń – solidna konstrukcja urządzenia wytrzyma nawet 120-kilogramowe obciążenie!

Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz, w które wioślarz HERTZ POWER ROW jest wyposażony, pozwolą na bieżąco monitorować parametry treningu, takie jak czas, ilość pociągnięć (całkowita i na minutę!) czy ilość spalonych kalorii. Efektywny i przyjemny trening stanie się Twoim codziennym rytuałem! 

DANE TECHNICZNE:

Parametry

-wioślarz z magnetycznym oporem

-8-mio stopniowa regulacja oporu

-łatwe składanie do pionu

-siedzisko przesuwane na rolkach

-miękkie uchwyty

-Komputer wyświetla 6 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Ilość pociągnięć
  • Ilość pociągnięć na minutę
  • Ilość spalonych kalorii
  • Całkowita ilość pociągnięć
  • Skanowanie wszystkich parametrów

Wymiary

-długość: 150cm

-szerokość: 58cm

Siedzisko

-długość: 25cm

-szerokość: 30cm (najszersze miejsce)

Maksymalna waga osoby ćwiczącej

120kg

Ocena 
pawel

super sprzęcior

:)

Ocena 
Damian

dobry sprzet

Prosty dobrze zrobiony sprzet, wszystko plynnie dziala, polecam

Ocena 
Basia

super!


Trening na tym sprzęcie to sama przyjemność, płynna praca, wygodne siedzisko i co najważniejsze dla mnie do długa szyna zaleta dla wysokich osób

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Wioślarz Hertz ROW PRO

Wioślarz Hertz ROW PRO

Napisz ocenę

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu