Stepper SPOKEY ENTRADA

199,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Stepper SPOKEY ENTRADA

 

Niewielki, lekki i skuteczny – taki właśnie powinien być sprzęt do ćwiczeń! I taki właśnie jest – stepper SPOKEY ENTRADA! Jeśli marzysz o tym, by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ud i bioder, chcesz poprawić kondycję i poczuć się dobrze we własnym ciele, SPOKEY ENTRADA to sprzęt idealny dla Ciebie!

Stepper SPOKEY ENTRADA to doskonały wybór, jeśli masz niewielkie mieszkanie – jest mały, lekki i zmieści się pod łóżkiem lub w szafie. Jego wymiary to zaledwie 45 × 35 × 21cm, a waży raptem 8 kg! Na czas treningu możesz przenieść go przed telewizor, by później błyskawicznie odłożyć go na miejsce. Dodatkowo, dzięki ciekawej kolorystyce (do wyboru jest model czarno-fioletowy i czarno-zielony), z przyjemnością rozpoczniesz każdy trening!

Mimo niewielkiej wagi, SPOKEY ENTRADA to solidny sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 100 kg!), a żeby ćwiczenie było komfortowe, możesz regulować wysokość stopni. Dzięki temu, że są one antypoślizgowe, nie musisz obawiać się o to, że podczas treningu, obsunie Ci się stopa. W pełni możesz skupić się na pobijaniu kolejnych rekordów!

Aby Twoje ćwiczenia były efektywne, stepper SPOKEY ENTRADA umożliwia Ci stałe monitorowanie parametrów treningu, takich jak czas, ilość spalonych kalorii czy liczba powtórzeń. Wystarczy rzut oka na czytelny wyświetlacz i już wiesz, czy Twoje wyniki są zadowalające. Twój codzienny trening na stepperze SPOKEY ENTRADA szybko przekona Cię, że sport to nie tylko zdrowie, ale i ogromna frajda!

Dane techniczne:

max. waga użytkownika: 100 kg
wymiary: 45 x 35 x 21 cm
funkcje komputera: czas, kalorie, skan, liczba powtórzeń
regulacja wysokości stopni
waga netto: 7 kg
waga brutto: 8 kg

Napisz ocenę

Stepper SPOKEY ENTRADA

Stepper SPOKEY ENTRADA

Napisz ocenę

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu