Stepper z kolumną SPOKEY COLUMN

364,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Stepper kolumna SPOKEY COLUMN

 

Jeśli szukasz niewielkich rozmiarów sprzętu sportowego, który pozwoli Ci w krótkim czasie wyrzeźbić uda i pośladki, Stepper SPOKEY COLUMN to coś dla Ciebie! W domowym zaciszu nie tylko spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej, ale też poprawisz swoją kondycję i zyskasz doskonałe samopoczucie! Marzą Ci się kobiece kształty jak u J. Lo? Teraz to możliwe!

Stepper SPOKEY COLUMN to sprzęt, którego wymiary (125 × 88 × 35 cm) sprawiają, że zmieści się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu! Jego niska waga bez trudu pozwoli Ci przenieść go w wybrane miejsce. Lubisz ćwiczyć przed telewizorem? Nic nie stoi na przeszkodzie! Po zakończonym treningu odstawisz sprzęt na swoje miejsce, a Twoje ćwiczenia nie będą monotonne.

SPOKEY COLUMN to sprzęt najwyższej jakości, wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Nowoczesna, estetyczna kolorystyka (czarno-pomarańczowa) sprawia, że świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu. Solidna konstrukcja steppera umożliwia bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 100 kg!). Do tego kolumna ze specjalnymi uchwytami oraz antypoślizgowe stopnie, dzięki którym ćwiczenie będzie komfortowe.

Stepper SPOKEY COLUMN wyposażony jest w dwie jednokilogramowe hantle i dwie o masie półtora kilograma, co pozwoli na urozmaicony trening. Możesz korzystać z dodatkowego krążka obrotowego (twistera), dzięki któremu w krótkim czasie zyskasz talię osy.

SPOKEY COLUMN to sprzęt dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Możliwość regulacji stopni pozwoli Ci dostosować go do swoich potrzeb. Dzięki funkcji komputera i czytelnemu wyświetlaczowi, w pełni możesz monitorować parametry swojego treningu, takie jak ilość spalonych kalorii, liczba powtórzeń na minutę itp. To wszystko sprawia, że ćwiczenia będą nie tylko bardzo różnorodne, ale i efektywne!


Dane techniczne:

Funkcje komputera: czas, kalorie, scan, liczba powtórzeń na minutę, całkowita liczba powtórzeń
Regulacja wysokości stopni
W zestawie: 2xhantle 1kg, 2xhantle 1,5 kg
Kolorystyka: czarno-pomarańczowy
Wymiary: 125 x 88 x 35 cm
Waga netto: 17kg
Maksymalna waga użytkownika: 100kg

Napisz ocenę

Stepper z kolumną SPOKEY COLUMN

Stepper z kolumną SPOKEY COLUMN

Napisz ocenę

7 innych produktów w tej samej kategorii: