Rower Spiningowy DYNAMIC SP.3.0

1 099,00 zł


loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rower spinningowy Dynamic SP3.0

Szukasz wielofunkcyjnego trenażera? Wysokiej klasy sprzętu sportowego do treningów interwałowych i kolarskich? A może potrzebujesz urządzenia do ćwiczeń w domu, które pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy i wrócić do formy? Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, rower spinningowy Dynamic SP3.0 będzie doskonałym wyborem!

Rower spinningowy Dynamic SP3.0 to nowoczesny sprzęt sportowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja zapewnia długą i niezawodną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 130 kg!). Duże koło zamachowe o wadze 18 kilogramów w połączeniu z napędem paskowym zapewnia bardzo cichą pracę urządzenia, która nie zakłóci spokoju domowników. Dzięki niej możesz ćwiczyć i oglądać telewizję lub słuchać muzyki jednocześnie – Twój trening nie będzie monotonny! System transportu Tilt’n’ Carry umożliwia bardzo łatwe przeniesienie sprzętu w wybrane miejsce.

Konstruktorzy Dynamic SP3.0 nie zapomnieli o Twoim bezpieczeństwie: antypoślizgowe pedały wyposażone w noski regulowane paskami, zabezpieczą Twoje stopy nawet podczas bardzo intensywnego treningu. Regulowane siodełko umożliwi ćwiczenie w wygodnej, komfortowej pozycji.

Dzięki funkcji komputera i czytelnemu wyświetlaczowi, w który wyposażony jest rower spinningowy Dynamic SP30, na bieżąco możesz śledzić takie parametry treningu, jak np. czas, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Precyzyjne sensory pulsu zamontowane w rączkach kierownicy umożliwiają stałą kontrolę pracy serca – dzięki temu Twój trening będzie zawsze bezpieczny! Płynna regulacja siły oporu pozwoli w pełni dostosować poziom ćwiczeń do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości!

 

Komputer TreningowyMonitor wyświetla 6 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość obrotowa
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
  • Puls
Mechaniczny system oporupłynna regulacja oporu pozwala na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.
Pomiar pulsuSensory pulsu zamontowane w rączkach pozwalają na stały monitoring pracy serca podczas treningu. Pomiar pulsu w tym przedziale cenowym rowerków spiningowych jest rzadkością.
Pedaływyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyposażone w noski regulowane paskami
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Wyposażenie i udogodnieniasystem transportu Tilt'n'Carry
system regulacji siodełka 2D Adjust
system poziomowania system łatwej regulacji Pull&Adjust
Tilt'n'Carry
BIDON
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Waga koła zamachowego18 kg
Waga produktu43 kg
Wymiary produktuSzerokość :52cm
Długość :120 cm

Maksymalna odległość siodełka od pedała : 90 cm
Maksymalna odległość siodełka od pedała : 90 cm
(gdy pedał w najniższej pozycji)
Maksymalna waga osoby ćwiczącej130 kg

 

 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu