Rower Spiningowy Hertz DYNAMIC SP.2.8

699,99 zł


loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Rower spinningowy DYNAMIC SP2.8

 

Uwielbiasz ćwiczyć, ale nie znosisz zatłoczonych siłowni? Rower spinningowy DYNAMIC SP2.8 to coś dla Ciebie! Z nim nie tylko zadbasz o formę, ale też w krótkim czasie wspaniale wyrzeźbisz łydki, uda i pośladki. Bez wychodzenia z domu możesz zyskać atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie – wystarczy regularny trening na rowerze spinningowym DYNAMIC SP2.8!

Ćwiczenia nie muszą być nudne! Podczas treningu możesz oglądać ulubiony serial albo słuchać muzyki. Jest to możliwe, ponieważ rower DYNAMIC SP28 posiada paskowy, cichy napęd i specjalne wyciszenie korpusu. Dzięki temu możesz uprawiać sport i relaksować się jednocześnie! Jest to tym prostsze, że rower wyposażony jest w system transportu Tilt'n'Carry, który ułatwi przeniesienie go w dowolne miejsce.

Rower spinningowy DYNAMIC SP2.8 to nowoczesne urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jego stabilna konstrukcja zapewni bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 120 kg!). Twórcy konstruujący DYNAMIC SP2.8 zadbali o najdrobniejsze szczegóły – pedały wyposażone w antypoślizgowe platformy i regulowane paski to nieliczne spośród wielu udogodnień. By trening był nie tylko efektywny, ale i przyjemny, w każdej chwili możesz sięgnąć po wodę – rower umożliwia przymocowanie bidonu.

W pełni dostosujesz DYNAMIC SP2.8 do swoich potrzeb i możliwości. Odpowiednie ustawienie siodełka zapewni Ci komfortową pozycję, a płynna regulacja oporu umożliwi trening na optymalnym poziomie. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą na bieżąco monitorować takie parametry jak czas, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Z rowerem DYNAMIC SP2.8, pokonywanie kolejnych rekordów będzie źródłem satysfakcji i prawdziwą przyjemnością!

DANE TECHNICZNE:
Komputer TreningowyMonitor wyświetla 6 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość obrotowa
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
Mechaniczny system oporupłynna regulacja oporu pozwala na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.
Pedaływyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyposażone w noski regulowane paskami
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Wyposażenie i udogodnieniasystem transportu Tilt'n'Carry
system regulacji siodełka 2D Adjust
system poziomowania system łatwej regulacji Pull&Adjust
Tilt'n'Carry
BIDON
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Waga koła zamachowego13 kg
Waga produktu30 kg
Wymiary produktuSzerokość :45cm
Długość :110 cm

Maksymalna odległość siodełka od pedała : 90 cm
Maksymalna odległość siodełka od pedała : 90 cm
(gdy pedał w najniższej pozycji)
Maksymalna waga osoby ćwiczącej120 kg

8 innych produktów w tej samej kategorii: