Rower magnetyczny poziomy HMS M9203

519,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Rower magnetyczny poziomy HMS M9203.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny poziomy HMS M9203

 

Poziomy rower magnetyczny HMS M9203 jest doskonałą propozycją dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym amatorem sportu, czy zaawansowanym użytkownikiem, dzięki niemu w krótkim czasie poprawisz swoją kondycję i wyrzeźbisz sylwetkę. Pozioma orientacja roweru gwarantuje wysoki komfort użytkowania, co ma szczególne znaczenie przy treningu cardio.

Rower magnetyczny HMS M9203 to nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Dzięki mocnej, solidnej konstrukcji zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 120 kg!). Wygodny, regulowany w pionie fotel sprawi, że nawet wyjątkowo długi trening będzie dla Ciebie komfortowy. Zastosowanie poziomej orientacji odciąży Twój kręgosłup. Dzięki temu rower HMS M9203 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą trenować na klasycznych trenażerach.

Poziom trudności treningu indywidualnie dostosujesz do swoich potrzeb dzięki ośmiostopniowej regulacji oporu. Daje ona możliwość wykonywania ćwiczeń o różnym nasileniu. Magnetyczna regulacja oporu jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Płynną i cichą pracę roweru zapewnia koło zamachowe o masie 9 kg.

Nowoczesny i czytelny wyświetlacz, w który wyposażony jest rower HMS M9203, połączony z funkcjonalnym komputerem, pozwoli Ci śledzić parametry treningu, takie jak czas, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Dzięki nim, nie tylko sprawdzisz swoje postępy, ale też zaplanujesz kolejne treningi. Precyzyjne sensory pulsu, umieszczone zaraz obok fotela, zapewniają pełną kontrolę intensywności treningu, co sprawi, że będzie on efektywny i bezpieczny.

Specyfikacja:

Opór: magnetyczny
Obciążenie: 8 stopni
Koło zamachowe: 6,5 kg
Wymiary produktu po rozłożeniu:

  • długość: 126 cm
  • szerokość: 63 cm
  • wysokość: 92 cm

Waga: 23 kg
Nieprzeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Rower magnetyczny poziomy HMS M9203

Rower magnetyczny poziomy HMS M9203

Rower magnetyczny poziomy HMS M9203.

Napisz ocenę

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu