Rower poziomy HERTZ COMFORT 3

1 299,00 zł


loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Rower poziomy HERTZ COMFORT 3

Domowa siłownia to spełnienie marzeń każdego amatora fizycznych aktywności. Jeśli i Tobie zależy na poprawie kondycji, wspaniale wyrzeźbionym ciele i doskonałym samopoczuciu, rower poziomy HERTZ COMFORT 3 pomoże Ci je osiągnąć w zaciszu Twojego mieszkania. Dzięki niemu nie będziesz tracić czasu na dojazdy na siłownię, a Twoje codzienne treningi będą przyjemne i efektywne.

Rower treningowy poziomy HERTZ COMFORT 3 to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego. Dzięki systemowi transportu Tilt'n'Carry, przeniesienie roweru w wybrane miejsce nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Na czas ćwiczeń możesz ustawić HERTZ COMFORT 3 np. przed telewizorem – połączenie treningu z ulubionym serialem sprawi, że nadprogramowe kilogramy znikną w mgnieniu oka, a Twoje ćwiczenia będą przyjemną, relaksującą czynnością. Nie musisz obawiać się, że praca urządzenia zakłóci dźwięki telewizora czy spokój domowników – dzięki paskowemu napędowi oraz dodatkowemu wyciszeniu korpusu, HERTZ COMFORT 3 pracuje wyjątkowo cicho!

Rower poziomy HERTZ COMFORT 3 to solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów. Zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 140 kg!). Dodatkowo, przed kontuzją chronią Cię wyważone platformy z antypoślizgową powierzchnią, wyposażone w regulowane paski. Konstruktorzy zadbali także o Twój komfort i wyposażyli rower w niezwykle wygodne siedzisko.

Dzięki ośmiostopniowej, manualnej regulacji oporu, w prosty sposób dostosujesz urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą Ci na bieżąco monitorować takie parametry treningu jak czas, prędkość, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Dodatkowo precyzyjny pulsometr podpowie Ci, kiedy zwolnić tempo, aby trening był efektywny, ale i bezpieczny.

DANE TECHNICZNE:

Komputer TreningowyMonitor wyświetla 7 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość obrotowa
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu

ośmiostopniowa manualna regulacja oporu pozwala na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości.

System Magnetic  Pro - dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego.
Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

Pedaływyważone platformy z powierzchnią antypoślizgową, wyposażone w regulowane paski
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Wyposażenie i udogodnieniasystem transportu Tilt'n'Carry
system regulacji siodełka 2D Adjust
system poziomowania Easy Horizon
system łatwej regulacji Pull&Adjust
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego10 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu41 kg
Wymiary produktuWysokość :105 cm
Szerokość :66cm
Długość :163 cm (+15 cm przy maksymalnym wychyleniu kierownicy do przodu)

Maksymalna odległość siodełka od pedała : 90 cm
Minimalna odległość siodełka od pedała : 60 cm
(gdy pedał w najniższej pozycji)
Maksymalna waga osoby ćwiczącej140 kg

5 innych produktów w tej samej kategorii: