Rower magnetyczny HMS M9239V

645,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Rower magnetyczny HMS M9239V.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny HMS M9239V

 

Jesteś osobą uwielbiającą aktywność fizyczną i nie ma dla Ciebie nic bardziej satysfakcjonującego niż udany trening? Magnetyczny rower treningowy HMS M9239V sprawi, że przyjemność, którą czerpiesz z uprawiania sportu, będzie jeszcze większa!

Dzięki optymalnym rozmiarom, rower HMS M9239V zmieści się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Rolki transportowe, w które jest wyposażony, pozwolą bez trudu przenieść go w wybrane przez Ciebie miejsce. Jeśli ćwiczysz na środku pokoju oglądając telewizję, po skończonym treningu szybko przestawisz rower w ustronne miejsce, gdzie nie będzie przeszkadzał domownikom.

Rower magnetyczny HMS M9239V to najwyższej jakości sprzęt wykonany z dużą dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo użytkownika. Solidna konstrukcja i pedały z regulowanymi paskami uchronią Cię przed kontuzją i zapewnią komfortowy trening. Dzięki możliwości regulacji siodełka (zarówno w pionie, jak i w poziomie) oraz kąta nachylenia kierownicy, dostosujesz rower do swojego wzrostu i budowy ciała.

Ośmiostopniowa regulacja siły oporu pozwali dobrać poziom obciążenia odpowiedni do Twoich możliwości. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz, w które wyposażony jest rower magnetyczny HMS M9239V, umożliwią Ci pełną kontrolę intensywności treningu. Możesz monitorować takie parametry, jak np. czas, pokonany dystans, prędkość oraz ilość spalonych kalorii. By Twój trening był jeszcze bezpieczniejszy, rower posiada czułe sensory mierzące puls. Dzięki temu ćwiczenia będą bezpieczne i co najważniejsze – skuteczne.


Opór: magnetyczny
Obciążenie: 8 stopni
Koło zamachowe: 9 kg
Wymiary produktu po rozłożeniu:

  • długość: 93 cm
  • szerokość: 54,5 cm
  • wysokość: 138 cm

Waga: 24,5 kg

Maksymalna waga użytkownika: 120kg
Nieprzeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Rower magnetyczny HMS M9239V

Rower magnetyczny HMS M9239V

Rower magnetyczny HMS M9239V.

Napisz ocenę

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu