Rower magnetyczny HMS M9239

645,00 zł

Rower magnetyczny HMS M9239.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny HMS M9239

 

Nie przepadasz za siłownią, a marzy Ci się szczuplejsza sylwetka i poprawa kondycji? Osiągniesz je dzięki regularnym treningom na rowerze magnetycznym HMS M9239! W domowym zaciszu zadbasz o poprawę formy, wyrzeźbisz i ujędrnisz łydki, pośladki i uda. Jeśli do tej pory ćwiczenia kojarzyły Ci się z nudnym, męczącym wysiłkiem, rower HMS M9239 przekona Cię, że sport to nie tylko zdrowie, ale też ogromna przyjemność!

Rower magnetyczny HMS M9239 zmieści się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Dzięki rolkom transportowym, w które jest wyposażony, z łatwością przeniesiesz go w wybrane przez siebie miejsce, np. przed telewizor. Ćwiczenie z ulubionym serialem na pewno nie będzie nudne!

Solidna konstrukcja roweru sprawia, że jest to sprzęt najwyższej jakości. Twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, takie jak np. pedały – wyposażone w regulowane paski, zabezpieczą Twoje stopy przed kontuzją nawet wtedy, gdy w szalonym tempie pobijać będziesz kolejny rekord.

Aby Twój trening był nie tylko wydajny, ale i komfortowy, rower magnetyczny HMS M9239 posiada możliwość regulacji wysokości siodełka oraz kąta nachylenia kierownicy. W pełni dostosujesz go do swoich potrzeb! Ośmiostopniowa regulacja oporu umożliwi Ci trening na optymalnym dla Ciebie poziomie. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą na stałe monitorowanie parametrów takich jak prędkość, ilość spalonych kalorii czy pokonany dystans. Czuły pulsometr na bieżąco podpowie, kiedy zwolnić tempo, aby Twój trening był nie tylko efektywny, ale i bezpieczny.

Dane techniczne:


Opór: magnetyczny zewnętrzny
Obciążenie: 8 stopni
Koło zamachowe: 9 kg
Wymiary produktu po rozłożeniu:

  • długość: 93 cm
  • szerokość: 54,5 cm
  • wysokość: 138 cm

Waga: 23 kg

Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Nieprzeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Rower magnetyczny HMS M9239

Rower magnetyczny HMS M9239

Rower magnetyczny HMS M9239.

Napisz ocenę

18 innych produktów w tej samej kategorii: