Rower magnetyczny PLIANT BERYL

579,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny PLIANT BERYL

 

Rower magnetyczny PLIANT BERYL to wysokiej klasy sprzęt sportowy, który pozwoli Ci w domowym zaciszu zadbać o wygląd i kondycję. By wyrzeźbić ciało, nie musisz już wychodzić na siłownię – regularny trening na rowerze PLIANT BERYL sprawi, że Twoje łydki, uda i pośladki szybko staną się jędrne i napięte.

Jeśli do tej pory przed zakupem roweru treningowego powstrzymywała Cię obawa, że ćwiczenie okaże się niekomfortowe, z Rowerem PLIANT BERYL możesz porzucić wszelkie wątpliwości. To wygoda w każdym calu! Odpowiada za nią możliwość regulacji wysokości siodełka zarówno w pionie, jak i w poziomie oraz dostosowania kąta nachylenia kierownicy do potrzeb ćwiczącego. To wszystko sprawia, że trening staje się prawdziwą przyjemnością!

Rower magnetyczny PLIANT BERYL to urządzenie, którego optymalne wymiary (88 × 53 × 121 cm) pozwolą na przechowywanie go nawet w niewielkim pomieszczeniu. Atrakcyjny design oraz wybór kolorów, czynią go ciekawym elementem wystroju Twojego wnętrza. PLIANT BERYL to jednak nie tylko wygląd, ale solidna konstrukcja wykonana z materiałów najwyższej jakości. Dzięki ich zastosowaniu, maksymalna waga użytkownika to aż 100 kg!

By ćwiczenie było nie tylko przyjemne, ale i bezpieczne, w kierownicę roweru wmontowane zostały czułe sensory dotykowe, które mierzą Twój puls. Dzięki ośmiostopniowej regulacji oporu, w pełni dostosujesz trening swoich potrzeb i możliwości. Na bieżąco monitorować możesz parametry takie jak prędkość, ilość spalonych kalorii, czas czy pokonany dystans. Obserwuj je, a Twój trening będzie naprawdę satysfakcjonujący!  

Dane techniczne:

Zasilanie: baterie
Dopuszczalna waga użytkownika: 100 kg
Wymiary (dł./szer./wys.): 88/53,5/121 cm
Waga: 21,7 kg
Waga koła zamachowego: 5 kg
Poziomy obciążenia: 8
Kolor: turkusowy, pomarańczowy
Indeks katalogowy: FHOF352B

Napisz ocenę

Rower magnetyczny PLIANT BERYL

Rower magnetyczny PLIANT BERYL

Napisz ocenę

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu