Rower magnetyczny SPORTOP B480 Zobacz większe

Rower magnetyczny SPORTOP B480

539,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny Sportop B480

 

Żyjesz na wysokich obrotach i nie masz czasu na czasochłonne dojazdy i treningi w centrach fitness, a jednocześnie chcesz zadbać o swoja kondycję fizyczną? Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu! Umożliwi Ci to rower magnetyczny Sportop B480, nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego.

Rower magnetyczny Sportop B480 pozwoli Ci nie tylko poprawić formę, ale także zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki regularnym treningom w krótkim czasie wyrzeźbisz uda, łydki i pośladki, zyskując atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Sportop B480 to urządzenie niewielkich rozmiarów (74,5 × 52,5 × 128), które bez trudu zmieści się w nawet niewielkim pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu rolek transportowych, dowolnie możesz przestawiać go w wybrane przez siebie miejsce, w którym ćwiczenie jest dla Ciebie najprzyjemniejsze.

Rower magnetyczny Sportop B480 to nowoczesne urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna stalowa rama gwarantuje niezawodność oraz długie i bezawaryjne działanie. Maksymalna waga użytkownika to aż 110 kg! Dzięki możliwości regulacji wysokości siodełka oraz kąta nachylenia kierownicy, dostosujesz rower do swojego wzrostu oraz budowy, czyniąc swój trening naprawdę komfortowym.

Ośmiostopniowa regulacja siły oporu pozwala dopasować intensywność ćwiczeń do Twoich potrzeb i możliwości. Funkcja komputera oraz czytelny wyświetlacz umożliwiają monitorowanie parametrów treningu na bieżąco. W każdej chwili możesz sprawdzić pokonany dystans, prędkość, czas czy ilość spalonych kalorii. Możesz także kontrolować swój puls – za jego mierzenie odpowiada funkcja „Hand Puls”. Dzięki niej ćwiczenie jest jeszcze bezpieczniejsze!

Dane techniczne:

Wymiary całkowite: 74,5 cm x 52,5 cm x 128 cm
Waga koła: 6 kg
Waga sprzętu: 30 kg
Nośność: 110 kg
Licznik: 6 funkcyjny
Siła oporu: Regulowana, 8 stopniowa
Rolki transportowe: Tak
Funkcje dodatkowe: "Hand Puls"

Napisz ocenę

Rower magnetyczny SPORTOP B480

Rower magnetyczny SPORTOP B480

Napisz ocenę

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu