Rower magnetyczny HMS M9239i

785,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Rower magnetyczny HMS M9239i

 

Rower magnetyczny HMS M9239i to nowoczesny sprzęt treningowy będący idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy pasjonują się nowoczesnymi technologiami. Wyposażony został w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu czy tabletu, zarówno z systemem Android, jak i iOS. W konsoli centralnej umieszczona została specjalna półka na sprzęt elektroniczny. Pobierając bezpłatną aplikację iBiking+ masz możliwość śledzić swoje postępy treningowe. Aplikacja nie tylko zbierze wszystkie dane dotyczące Twojego treningu, ale też dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. Dzięki wykorzystaniu map Google, otrzymujesz niepowtarzalną możliwość ćwiczenia w każdym miejscu na ziemi – zobaczysz je na czytelnym wyświetlaczu swojego urządzenia.

Rower magnetyczny HMS M9239i wykonany został z materiałów najwyższej jakości. Solidna, stalowa konstrukcja zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 120 kg!). Dzięki temu, że jest malowana proszkowo, jest bardzo trwała i sprawia, że rower świetnie się prezentuje. Ośmiostopniowa regulacja oporu pozwoli Ci dopasować poziom treningu do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Funkcja komputera oraz czytelny, dotykowy wyświetlacz pozwolą Ci na bieżąco monitorować parametry treningu. Precyzyjne sensory pulsu, w które wyposażony jest rower HMS M9239i umożliwią Ci dostosowanie poziomu wysiłku w taki sposób, aby był on nie tylko efektywny, ale i bezpieczny.

Dzięki połączeniu solidnej konstrukcji i nowoczesnej technologii, rower HMS M9239i jest doskonałym wyborem dla wszystkich wielbicieli technologicznych nowinek i rekreacji.


Dane techniczne:


Wymiary po rozłożeniu:
długość: 93 cm
szerokość: 55 cm
wysokość: 129 cm

Opór: magnetyczny zewnętrzny
Koło zamachowe: 9 kg
Regulacja oporu: 8 stopniowa manualna
Komputer z obsługą aplikacji iBiking+
Waga: 24,5 kg
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Przeznaczony do użytku domowego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Rower magnetyczny HMS M9239i

Rower magnetyczny HMS M9239i

Napisz ocenę

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu