Rower magnetyczny SPORTOP B780P Zobacz większe

Rower magnetyczny SPORTOP B780P

899,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  2 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Rower magnetyczny SPORTOP B780P

 

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu dolnych partii mięśniowych, wyszczupleniu sylwetki i poprawie kondycji, magnetyczny rower SPORTOP B780P to wybór odpowiedni dla Ciebie. W krótkim czasie zadbasz o formę, zyskasz atrakcyjny wygląd i świetne samopoczucie.

SPORTOP B780P to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego. Dzięki rolkom transportowym, w które jest wyposażony, jego przenoszenie nie sprawi Ci trudności. Na czas treningu możesz ustawić go tam, gdzie ćwiczy Ci się najprzyjemniej, a po zakończeniu – odstawić na swoje miejsce. Estetyczny i nowoczesny design uczynią rower magnetyczny SPORTOP B780P przykuwającym wzrok dodatkiem w Twoim mieszkaniu.

Regulacja kąta nachylenia kierownicy oraz siodełka (w pionie i w poziomie!) umożliwia dostosowanie roweru do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapomnij o treningu w niewygodnej pozycji! Żeby było nie tylko wygodnie, ale i bezpiecznie, Twoje stopy w czasie ćwiczeń będą zabezpieczone specjalnymi paskami. Magnetyczny rower SPORTOP B780P posiada stabilną, bardzo solidną konstrukcję. Nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 130 kg!) Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny.

Dwunastostopniowa, płynna regulacja oporu pozwala w pełni kontrolować intensywność treningu i zmieniać ją w zależności od swoich sił i możliwości. By trening był efektywny, dzięki funkcji komputera i czytelnemu wyświetlaczowi, na bieżąco możemy monitorować parametry takie jak czas, puls, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Do dyspozycji mamy także dwanaście zaprogramowanych tras treningowych – dzięki nim pokonywanie kolejnych rekordów nie będzie nudne!

Dane techniczne:

Waga koła: 6 kg
Waga sprzętu: 35 kg
Nośność: 130 kg
Licznik: Wielofunkcyjny
Siła oporu: Regulowana, 12 stopniowa

Napisz ocenę

Rower magnetyczny SPORTOP B780P

Rower magnetyczny SPORTOP B780P

Napisz ocenę

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu