Orbitrek z przednim napędem HERTZ X-RUN 5

-400,00 zł

1 899,99 zł

2 299,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5

Jeśli poszukujesz profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu do swojej domowej siłowni, orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5 będzie doskonałym wyborem! Dzięki regularnym treningom nie tylko poprawisz kondycję i wydolność organizmu, ale też w krótkim czasie rozprawisz się z nadprogramowymi kilogramami. Marzy Ci się doskonała sylwetka i pięknie wyrzeźbione ciało? Z HERTZ X RUN 5 to możliwe!

Orbitrek HERTZ X RUN 5 to urządzenie wyposażone w paskowy napęd, z dodatkowo wyciszonym korpusem. Od tej pory możesz ćwiczyć i jednocześnie słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale – cicha praca orbitreka nie zakłóci Twojej rozrywki.

Sprzęt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Solidna konstrukcja urządzenia umożliwia bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 140 kg!). Aby uchronić Cię przed kontuzją, konstruktorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły i wyposażyli orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5 w antypoślizgowe platformy z możliwością regulacji pozycji. Dzięki temu nawet najbardziej intensywny trening będzie bezpieczny.

Dzięki szesnastostopniowej automatycznej regulacji oporu, urządzenie w pełni sprosta Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, a poziom treningu bez trudu dostosujesz do swoich możliwości. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą Ci na bieżąco monitorować parametry ćwiczeń takie jak czas, prędkość, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Czuły pulsometr zapewni Ci komfortowy, efektywny trening. Z orbitrekiem HERTZ X RUN 5 pokochasz codzienne ćwiczenia, a ich efekty zobaczysz szybciej niż sądzisz!

DANE TECHNICZNE:
Komputer TreningowyMonitor wyświetla programy treningowe oraz 8 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
  • Diagram charakterystyki programu
Magnetyczny system oporu

32-stopniowa automatyczna regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.

PedałySzerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
GwarancjaProdukt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego14 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu67,5 kg
Wymiary produktuWysokość 178 cm , Szerokość 70 cm , Długość 202 cm
Maksymalna waga osoby ćwiczącej140 kg

10 innych produktów w tej samej kategorii: