Orbitrek z przednim napędem HERTZ X-RUN 5

1 529,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5

Jeśli poszukujesz profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu do swojej domowej siłowni, orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5 będzie doskonałym wyborem! Dzięki regularnym treningom nie tylko poprawisz kondycję i wydolność organizmu, ale też w krótkim czasie rozprawisz się z nadprogramowymi kilogramami. Marzy Ci się doskonała sylwetka i pięknie wyrzeźbione ciało? Z HERTZ X RUN 5 to możliwe!

Orbitrek HERTZ X RUN 5 to urządzenie wyposażone w paskowy napęd, z dodatkowo wyciszonym korpusem. Od tej pory możesz ćwiczyć i jednocześnie słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale – cicha praca orbitreka nie zakłóci Twojej rozrywki.

Sprzęt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Solidna konstrukcja urządzenia umożliwia bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 140 kg!). Aby uchronić Cię przed kontuzją, konstruktorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły i wyposażyli orbitrek z przednim napędem HERTZ X RUN 5 w antypoślizgowe platformy z możliwością regulacji pozycji. Dzięki temu nawet najbardziej intensywny trening będzie bezpieczny.

Dzięki szesnastostopniowej automatycznej regulacji oporu, urządzenie w pełni sprosta Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, a poziom treningu bez trudu dostosujesz do swoich możliwości. Funkcja komputera i czytelny wyświetlacz pozwolą Ci na bieżąco monitorować parametry ćwiczeń takie jak czas, prędkość, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Czuły pulsometr zapewni Ci komfortowy, efektywny trening. Z orbitrekiem HERTZ X RUN 5 pokochasz codzienne ćwiczenia, a ich efekty zobaczysz szybciej niż sądzisz!

DANE TECHNICZNE:
Komputer Treningowy Monitor wyświetla programy treningowe oraz 8 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
  • Diagram charakterystyki programu
Magnetyczny system oporu

32-stopniowa automatyczna regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu.

Pedały Szerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napędu Paskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony
Gwarancja Produkt jest objęty 24- miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego 14 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu 67,5 kg
Wymiary produktu Wysokość 178 cm , Szerokość 70 cm , Długość 202 cm
Maksymalna waga osoby ćwiczącej 140 kg
Ocena 
Ania

polecam!

Bardzo dobry produkt za rozsądną cenę

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Orbitrek z przednim napędem HERTZ X-RUN 5

Orbitrek z przednim napędem HERTZ X-RUN 5

Napisz ocenę

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu