Orbitrek magnetyczny Hertz RUN 2

799,99 zł

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582 / 694 158 083

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2

 

Orbitreki to urządzenia, których nie może zabraknąć w Twojej domowej siłowni. Znakomicie redukują tkankę tłuszczową, pomagają pozbyć się nieestetycznej oponki wokół brzucha i wspaniale poprawiają kondycję. Jeśli zatem chcesz ćwiczyć na najwyższej jakości urządzeniu, postaw na ergonomiczny i w 100% bezpieczny Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2. To sprzęt najwyższej klasy, który zaprojektowano z myślą o intensywnym treningu eliptycznym. Elektroniczny system 8-stopniowej regulacji oporu magnetycznego pozwala na zmianę intensywności ćwiczenia i dostosowanie go do różnych potrzeb i możliwości osób ćwiczących. Dopiero zaczynasz treningi? Postaw na delikatną rozgrzewkę! A może zależy Ci na intensywnym wycisku, podczas którego spalisz mnóstwo kalorii? Swobodnie baw się urządzeniem, reguluj siłę oporu i dostosuje Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2 do własnych potrzeb.

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2 to sprzęt wielofunkcyjny, który umożliwia także weryfikację przydatnych podczas ćwiczeń parametrów. Przejrzysty wyświetlacz poinformuje Cię o czasie treningu, prędkości, pokonanej drodze, pulsie oraz spalonych kaloriach. Obawiasz się głośnej pracy urządzenia? Inwestując w Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2, zyskujesz pewność, że sprzęt jest niezwykle dyskretny, dzięki technologii paskowego napędu. Producent przemyślał każdy aspekt trenażera, wyposażając go również w antypoślizgowe platformy, dzięki którym Twój trening będzie maksymalnie komfortowy. Ciesz się profesjonalnym sprzętem we własnej domowej siłowni i spalaj kalorie!

Waga użytkownika 140kg

Komputer treningowy Monitor wyświetla 7 funkcji:
Czas ćwiczenia
Prędkość
Przejechany dystans
Ilość spalonych kalorii
Puls
Przebyta droga (odometer)
Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu

8-stopniowa manualna regulacja oporu pozwalająca na dostosowanie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie poziomu oporu

System Magnetic  Pro - dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego.
Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

Pedały Szerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napędu Paskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony.
Gwarancja Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego 12 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu 31,5 kg
Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.) 165 x 62,5 x 113 cm (najdłuższe miejsce)
Warunki użytkowania do użytku domowego

Napisz ocenę

Orbitrek magnetyczny Hertz RUN 2

Orbitrek magnetyczny Hertz RUN 2

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.

Napisz ocenę

9 innych produktów w tej samej kategorii: