Orbitrek magnetyczny Hertz RUN 2.E

999,99 zł

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E

 

Masz już dość nierównej walki z nadwagą i chcesz zainwestować w sprzęt, który pomoże Ci zgubić kilogramy, wysmuklić ciało i poprawić wydolność organizmu? Postaw na wielofunkcyjny Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E, dzięki któremu wymarzona sylwetka będzie na wyciągnięcie Twojej ręki. Sprzęt jest przeznaczony do użytku domowego i będzie świetnie prezentował się w Twojej siłowni. Dzięki paskowemu napędowi jego praca jest niesamowicie cicha, możesz więc spokojnie trenować i oglądać ulubiony program w telewizji. Postaw na urządzenie, które jest wytrzymałe i stabilne, a jego przemyślana konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo. Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E posiada czytelny wyświetlacz, na którym pojawiają się informacje m.in. o spalonych kaloriach, czasie treningu, przebytym dystansie i prędkości. Urządzenie wyposażono także w specjalny pulsometr, który monitoruje Twój wysiłek.

Orbitrek magnetyczny Hertz Run 2.E jest ergonomicznym i komfortowym przyrządem, który umożliwi Ci intensywny trening w warunkach domowych. Świetnie poprawia wydolność organizmu, redukuje tkankę tłuszczową, idealnie nadaje się dla osób, które dopiero zaczynają, jak i tych, które już od dawna wyciskają z siebie siódme poty. Jak to możliwe? Wystarczy wybrać jeden z 8 trybów pracy! Regulacja stopnia oporu urządzenia jest objęta 24-miesięczną gwarancją, a materiały, z których zostały wykonane, zapewniają wytrzymałość urządzenia. Ten trenażer będzie Ci służył przez długi czas i pozwoli osiągnąć wymarzone rezultaty ćwiczeń.

 

Komputer treningowyMonitor wyświetla programy treningowe oraz 7 funkcji:
  • Czas ćwiczenia
  • Prędkość
  • Przejechany dystans
  • Ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Przebyta droga (odometer)
  • Skanowanie wszystkich parametrów
Magnetyczny system oporu

8-stopniowa automatyczna regulacja oporu.

System Magnetic  Pro - dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego.
Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

PedałySzerokie, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji zapewniają komfortowy trening.
System napęduPaskowy napęd pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Umożliwia to ćwiczenie przy jednoczesnym oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Korpus obudowy jest dodatkowo wyciszony.
GwarancjaProdukt jest objęty 24-miesięczną gwarancją.
Opór koła zamachowego12 kg w systemie Magnetic Pro
Waga produktu37 kg netto / 42,4 kg brutto
Warunki użytkowaniado użytku domowego

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu