Hula Hop Hertz Sempre 2

89,99 zł
Brutto
Hertz Fitness
37 sztuk

Hula Hoop Hertz Sempre 2.

Ilość

 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Hula Hop Hertz Sempre 2.

Rewelacyjne hula hop HERTZ Double Charcoal Magnets z 64 kulkami zawierającymi terapeutyczne magnesy węglowe, jeszcze wydajniej wypływającymi na stan zdrowia.

Specyfikacja Przyrządu:

  • terapia przy pomocy magnesów węglowych
  • efekt masażu
  • średnica 110 cm (czym większa średnica, tym większy efekt wyszczuplający i masujący)
  • waga: 1,30 kg (czym wyższa waga, tym większy efekt wyszczuplający i masujący)
  • 72 kulki masujące z terapeutycznymi magnesami węglowymi

Właściwości zdrowotne terapeutycznego magnesu z węgla drzewnego zastosowanego w hula hoop serii Hertz Sempre.

Jeszcze nie wszystko wiadomo na ten temat. Stwierdzono jednak, że pole magnetyczne może korzystnie oddziaływać na nasz stan zdrowia i samopoczucie.

Pole magnetyczne wpływa na organizm człowieka. Powoduje wzbudzanie atomów i cząsteczek, a także duże zmiany na poziomie atomowym. Zwiększa aktywność cząsteczek i przyspiesza metabolizm komórek. Poza tym rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza krzepliwość krwi oraz zdolność płytek krwi do zlepiania się, zwiększa wychwytywanie tlenu.

Hula hoop Herzt Sempre zawiera terapeutyczne magnesy węglowe, znajdujące się w masujących kulkach rozmieszczonych na kole. Używanie hula hoop Herz Sempre z magnesami węglowymi pomaga poprawić krążenie krwi, może łagodzić rozmaite bóle i dolegliwości, co potwierdzają użytkownicy koła.

Hula hoop Hertz Sempre to przyrząd efektywnie pomagający stracić zbędne kilogramy. Wysiłek wykonywany w celu obracania przyrządu to spalone kalorie, a specjalnie opracowane kulki masujące uciskają okolice mięśni brzucha, bioder i pośladków, rozbijając tłuszcz w tych okolicach i zapewniają relaksujący masaż.

Łatwe w montażu: prosty łącznik w kole umożliwia szybki montaż i demontaż. Hula hoop HERTZ Sempre jest idealny do przechowywania w czasie podróżowania.

37 Przedmioty
Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć