Stepper mini HMS S3033

205,00 zł

Stepper mini HMS S3033.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Stepper mini HMS S3033

 

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń w domu, ale ogranicza Cię budżet i niewielka powierzchnia? Stepper mini HMS S3033 będzie idealnym wyborem! Pozwoli Ci w krótkim czasie spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, wyrzeźbić mięśnie i poprawić kondycję. Jednocześnie jego zakup nie zrujnuje domowego budżetu, a Ty szybko przekonasz się, że to prawdziwy strzał w 10!

Niełatwo jest wybrać taki sprzęt sportowy, który nie zagraci niewielkiego mieszkania. Pod tym względem stepper HMS S3033 to ideał – jego niewielkie wymiary (40,5 × 39 × 20 cm) pozwolą na przechowywanie go np. w szafie. Ponieważ jest bardzo lekki, na czas treningu łatwo go wyjmiesz i przeniesiesz we właściwe miejsce, a po zakończeniu – błyskawicznie odłożysz z powrotem.

Stepper HMS S3033 to doskonały sprzęt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Pozwala na trening nie tylko mięśni ud i pośladków, ale także pozostałych partii – dzięki temu, że jest skrętny, możesz wykorzystać go do pozbycia się tzw. boczków i zawalczyć o talię osy. Jeśli czujesz, że to Twoje ramiona wymagają ćwiczeń, wykonasz je za pomocą linek, w które urządzenie zostało wyposażone. Dzięki stepperowi HMS mini S3033 będziesz mieć możliwość harmonijnego wymodelowania całej sylwetki!

Stepper wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, a jego stabilna konstrukcja podtrzyma nawet 100 kg! Aby Twój trening był komfortowy i bezpieczny, urządzenie posiada antypoślizgowe, szerokie stopnie, które zabezpieczą Cię przed pośliźnięciem nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

Funkcja komputera oraz czytelny wyświetlacz, w które HMS S3033 jest wyposażony, pozwolą stale monitorować parametry treningu, takie jak czas, liczba powtórzeń czy ilość spalonych kalorii. Możliwość regulacji oporu umożliwi Ci dostosowanie poziomu ćwiczeń do Twoich indywidualnych możliwości. Dzięki temu staną się one prawdziwą przyjemnością!

Dane techniczne:

Regulacja oporu
Dwa cylindry hydrauliczne
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
Wymiary produktu:

  • długość: 40,5 cm
  • szerokość: 39 cm
  • wysokość: 20 cm

Waga: 7 kg
Nieprzeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Stepper mini HMS S3033

Stepper mini HMS S3033

Stepper mini HMS S3033.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu