Stepper mini HMS S8500

245,00 zł

Stepper mini HMS S8500.

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Stepper mini HMS S8500

 

Idealny sprzęt do domowej siłowni, który pozwoli w krótkim czasie poprawić kondycję, wyrzeźbić mięśnie ud i pośladków, a jednocześnie jego cena nie przyprawia o zawroty głowy – taki właśnie jest stepper mini HMS S8500!

Stepper HMS S8500 sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Jego wymiary (40 × 43 × 24 cm) sprawiają, że jego przechowywanie nie stanowi najmniejszego problemu – bez trudu zmieścisz go w szafie! Na czas treningu możesz ustawić go np. przed telewizorem, a po zakończeniu ćwiczeń, błyskawicznie odłożysz stepper na miejsce.

Duży komfort użytkowania HMS S8500, urządzenie zawdzięcza antypoślizgowym, szerokim i wygodnym stopniom. Nawet podczas intensywnego treningu, nie musisz obawiać się, że obsunie Ci się stopa i doznasz urazu. Stepper HMS S8500 to przede wszystkim bezpieczeństwo – zapewnia je solidna konstrukcja i najwyższej jakości materiały, z których urządzenie powstało. Maksymalna waga użytkownika to aż 100 kg!

Treningi na stepperze HMS S8500 nie będą nudne! Urządzenie jest skrętne, co pozwala zaangażować do ćwiczeń mięśnie brzucha. Jeśli narzekasz na tzw. boczki, chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z ich okolic, a także wysmuklić talię, teraz będzie to możliwe. Dzięki temu, że do zestawu dołączone zostały linki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ćwiczyć również mięśnie ramion. W ten sposób nie tylko urozmaicisz swoje treningi, ale też sprawisz, że całe Twoje ciało będzie harmonijne modelowane.

Stepper HMS S8500 wyposażony jest w funkcję komputera i czytelny wyświetlacz. Dzięki temu na bieżąco możesz monitorować parametry swojego treningu, takie jak czas, liczba powtórzeń czy ilość spalonych kalorii. Możliwość regulowania siły oporu oraz wysokości stepu sprawia, że w pełni dostosujesz trening do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości, a codzienne treningi będą prawdziwą przyjemnością!

Dane techniczne:

Regulacja oporu
Dwa cylindry hydrauliczne
Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
Wymiary produktu:

  • długość: 40 cm
  • szerokość: 43 cm
  • wysokość: 24 cm

Waga: 9,5 kg
Nieprzeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Napisz ocenę

Stepper mini HMS S8500

Stepper mini HMS S8500

Stepper mini HMS S8500.

Napisz ocenę

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu