Ławka Hertz Torus + Zestaw 130 kg Żeliwo

1 489,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  7 już sprzedano.

Ławka Hertz Torus + Zestaw 130 kg Żeliwo

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Ławka Hertz Torus Zestaw 130 Kg Żeliwo

 

Jeśli ćwiczenia na siłowni to Twoja pasja, najwyższy czas zainwestować we własny sprzęt, który pozwoli Ci w zaciszu Twojego mieszkania zadbać o sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie. Nie trać czasu na dojazdy na siłownię, nie oczekuj, aż Twój ulubiony sprzęt będzie wolny – możesz mieć go w swoim domu! Ławka Hertz Torus w zestawie ze 130-kilogramowym żeliwem sprosta Twoim oczekiwaniom i uczyni Twój trening niezwykle efektywnym!

Hertz Torus to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego, z którym Twoje codzienne treningi będą prawdziwą przyjemnością. Doskonała konstrukcja urządzenia i najwyższej jakości materiały, z których ławka Hertz Torus jest wykonana, zapewnią Ci długie lata bezawaryjnej pracy. W pełni dostosujesz ławkę do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości – umożliwi to m.in. sześciostopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia i doskonale wykończony modlitewnik z regulacją wysokości (dodatkowo wyposażony w uchwyt dla sztangi!). Siedzisko oraz szerokie, wygodne oparcie, pokryte są wysokiej jakości obiciem tapicerskim, co sprawi, że Twoje ćwiczenia będą jeszcze bardziej komfortowe. Solidna konstrukcja stojaka utrzyma sztangę ważącą nawet 180 kg! Dla bezpieczeństwa, sztanga na stojaku jest zabezpieczona.

Trening na ławce Hertz Torus będzie przyjemny, efektywny i zróżnicowany! Na całość zestawu składa się nie tylko ławka do ćwiczeń, ale też 130-kilogramowe żeliwo, komplet obciążeń i gryfów marki Promax, które pozwolą na ćwiczenie wszystkich grup mięśni. Możesz korzystać również z prasy, która umożliwi Ci trening nóg, możesz wykonywać rozpiętki – dzięki ławce Hertz Torus harmonijnie wyrzeźbisz całe swoje ciało!

Ławka Hertz Torus bardzo mocny i solidny sprzęt do użytku domowego dodatkowo w zestawie znajdują się obciążenia żeliwne marki Hertz, oraz komplet gryfów marki promax potrzebnych do wykonania ćwiczeń dla każdej grupy mięśni.

2 x 20 kg Hertz olimpic

             2 x 10 kg Hertz olimpic         

4 x 5 kg Hertz olimpic

   8 x 2,5 kg Hertz olimpic

    8 x 1,25 kg Hertz olimpic

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 40 cm promax

Ocena 
Adam

super

dobry zestaw dla profesjonalistów

Ocena 
olek78

Polecam!

Zwykle wystawiając pozytywną ocenę piszę krótko „Polecam”. Tym razem dodam coś jeszcze. Długo nie mogłem się zdecydować pomiędzy Hertz, a ławką innego producenta. Teraz wiem, że był to czas stracony. Już dawno powinienem ćwiczyć właśnie na tej ławce.

Ocena 
adas

polecam

produkt spelnia moje wymagania oraz oczekiwania

Ocena 
ada

polecam


Ławka idealna do ćwiczeń w domu. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Nic się nie chwieje, nic nie trzeszczy. Sprzęt stabilny i bezpieczny. Polecam

Ocena 
Robert

polecam

Super zestaw do ćwiczeń , bogato wyposażony zestaw nie tylko dla zawodowców, nadaje również się dla amatorór. polecam

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Ławka Hertz Torus + Zestaw 130 kg Żeliwo

Ławka Hertz Torus + Zestaw 130 kg Żeliwo

Ławka Hertz Torus + Zestaw 130 kg Żeliwo

Napisz ocenę

26 innych produktów w tej samej kategorii: