Ławka Hertz Predator + Zestaw 130 kg Żeliwo

1 509,99 zł

Ławka Hertz Predator + Zestaw 130 kg Żeliwo

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Ławka Hertz Predator ZESTAW 130 KG ŻELIWO

 

Najbardziej komfortowa siłownia to, którą osobiście przygotujemy w naszym domu. Intymność, duża swoboda i samodzielnie dobrane sprzęty, sprawiają, że codzienne treningi stają się prawdziwą przyjemnością. Jeśli właśnie jesteś na etapie wyboru odpowiednich urządzeń, ławka Hertz Predator na pewno Cię zainteresuje! Jako wielofunkcyjne urządzenie doskonale sprawdzi się nie tylko w siłowni domowej, ale także w klubach fitness czy placówkach oświaty.

Hertz Predator to nowoczesny, solidny sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (maksymalna nośność osobnego stojaka na sztangi to aż 180 kg!). Urządzenie wykonane zostało z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu Twoje ćwiczenia będą niezwykle komfortowe. Doskonale wykończony modlitewnik z możliwością regulacji wysokości, pozwoli dostosować go do Twoich indywidualnych potrzeb. Siedzisko o regulowanym kącie nachylenia i wygodnym oparciem (również z regulowanym kątem) pozwolą Ci przyjąć dowolną, optymalną pozycję podczas ćwiczeń. Aby Twój trening był jeszcze bezpieczniejszy, stojak na sztangę również posiada możliwość regulacji oraz blokady. Całość uzupełniają ergonomiczne gąbki, dodatkowe uchwyty na obciążenia i wysokiej jakości materiał, którym pokryte jest siedzisko i oparcie.

Proponowany zestaw Hertz PREDATOR, dzięki bogatemu wyposażeniu, pozwala na efektywne, bardzo urozmaicone treningi. W każdej chwili możesz oddzielić ławeczkę od stojaków i korzystać z niej osobno, np. wykonując brzuszki. Stojaki świetnie sprawdzą się do przysiadów ze sztangą. Dodatkowo, do zestawu dołączono 130-kilogramowe obciążenie Hertz OLIMPIC oraz komplet gryfów i obciążeń, dzięki czemu ćwiczenia możesz rozpocząć natychmiast po rozłożeniu sprzętu. Z Hertz PREDATOR, codzienna praca nad sylwetką szybko przyniesie oczekiwane rezultaty!

Rewelacyjna ławka do użytku domowego stojaki nie są zintegrowane z ławką co powoduję większy zakres pracy na sprzęcie, w skład zestawu wchodzi ławka hertz predator oraz gryfy marki promax i obciążenia Hertz olimpic             

2 x 20 kg Hertz olimpic

             2 x 10 kg Hertz olimpic         

4 x 5 kg Hertz olimpic

   8 x 2,5 kg Hertz olimpic

    8 x 1,25 kg Hertz olimpic

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 40 cm promax

30 innych produktów w tej samej kategorii: