Ławka Hertz Raptor + Zestaw 130 kg Żeliwo

1 499,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  1 już sprzedano.

Ławka Hertz Raptor + Zestaw 130 kg Żeliwo

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Ławka Hertz Raptor Zestaw 130 Kg Żeliwo

 

Codziennie tracisz czas na dojazdy na siłownię? Masz dość przebywania w dusznych, zatłoczonych salach? Doskonale Cię rozumiemy! Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż trening we własnej, domowej siłowni! Jeśli zastanawiasz się, jaki sprzęt wybrać, aby Twoje codzienne treningi szybko przyniosły oczekiwane rezultaty, ławka Hertz Raptor w zestawie ze 130-kilogramowym żeliwem będzie strzałem w dziesiątkę!

Domowa siłownia to szereg korzyści, do których przede wszystkim należy ogromny komfort i intymność podczas ćwiczeń. Aby były one bezpieczne, Twój sprzęt powinien być najwyższej jakości. Taka właśnie jest ławka Hertz RAPTOR, która dzięki solidnej konstrukcji zapewni Ci długie lata bezawaryjnej pracy. Dzięki niej Twój trening będzie prawdziwą przyjemnością – komfortowo wykończony modlitewnik z regulacją wysokości oraz oparcie z dziewięciostopniową regulacją kąta pochylenia, pozwolą Ci ćwiczyć w wygodnej, optymalnej pozycji. Dzięki nim w pełni dostosujesz Hertz Raptor do swoich indywidualnych potrzeb. Aby Twój trening był jeszcze wygodniejszy, siedzisko oraz szerokie oparcie obite są materiałem tapicerskim wysokiej jakości. Dodatkowo, bezpieczeństwo zapewnią Ci zabezpieczenia sztangi na stojaku, gumowe odbojniki przy trenażerze nóg i bardzo solidny wyciąg wykonany z jednego profilu stalowego. Nośność stojaka na sztangi również nie pozostawia wiele do życzenia – maksymalna waga użytkownika i sztangi to aż 230 kg! Oczywiście istnieje również możliwość regulacji wysokości stojaków!

Zestaw z ławką Hertz Raptor jest doskonale wyposażony i umożliwi Ci pełen, zróżnicowany trening. Dzięki możliwościom regulacji oparcia, ćwiczenia górnych partii ciała możesz wykonywać na leżąco i w różnych skosach. Ćwiczyć możesz również mięśnie nóg, ponieważ ławka posiada przeznaczony do tego trenażer. Całość uzupełnia komplet gryfów i obciążeń, dzięki którym w krótkim czasie harmonijnie wyrzeźbisz swoją sylwetkę!

Ławka Hertz Raptor z zestawem kulturystycznym Hertz olimpic 130 kg, zestaw gryfów, oraz obciążeń żeliwnych, ławka potężna szeroki rozstaw stojaków pod sztangę, mocny solidny profil, pełna regulacja modlitewnik i wyciąg w komplecie

2 x 20 kg Hertz olimpic

             2 x 10 kg Hertz olimpic         

4 x 5 kg Hertz olimpic

   8 x 2,5 kg Hertz olimpic

    8 x 1,25 kg Hertz olimpic

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 40 cm promax

Ocena 
alex235

polecam


Kolorystyka tej ławki powala...wygląda jak z siłowni dla vipów:)nie dość że właśnie tak fajnie wygląda to jest też taka podczas ćwiczeń,stabilna,materiały w dotyku przyjemne,nie kleją się jak inne,starannie wykonana,widać że sam profesjonalizm. z czystym sumieniem polecam , jak również inne urządzenia do ćwiczeń tego producenta.

Ocena 
trener

supr


Ławka fajnie wykonana dzięki kolorystyce upiększa siłownię,bardzo solidne i mocne profile,więc jest nie do zajechania warto zainwestować bo jakość na najwyższym poziomie.

Ocena 
martin

polecam

Wszystko zgodne z opisem, ławeczka wykonana solidnie, polecam.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Ławka Hertz Raptor + Zestaw 130 kg Żeliwo

Ławka Hertz Raptor + Zestaw 130 kg Żeliwo

Ławka Hertz Raptor + Zestaw 130 kg Żeliwo

Napisz ocenę

26 innych produktów w tej samej kategorii: