Ławka Hertz Torus + Zestaw 100 kg

1 109,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  5 już sprzedano.

Ławka Hertz Torus + Zestaw 100 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Ławka Hertz Torus ZESTAW 100 KG

 

Marzysz o własnej, domowej siłowni? Dlaczego nie! Teraz jej stworzenie jest jeszcze prostsze – nie musisz już szukać odpowiedniego sprzętu, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni Ci komfortowe, przyjemne treningi. Taka właśnie jest ławka Hertz Torus w zestawie z obciążeniem! Dzięki niej szybko odkryjesz zalety codziennych ćwiczeń, a praca nad sylwetką w zaciszu własnego mieszkania będzie źródłem ogromnej satysfakcji!

Ławka Hertz Torus to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, posiada stabilną konstrukcję, która zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (sztanga może ważyć nawet 180 kg!). Ławka jest solidna i bardzo wytrzymała – to inwestycja na długie lata!

Sześciostopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia pozwoli Ci dostosować ławkę Hertz Torus do Twoich indywidualnych potrzeb – wybranie optymalnej, wygodnej pozycji na pewno nie będzie problemem! Co więcej, szerokie oparcie, podobnie jak siedzisko, pokryte jest wysokiej jakości obiciem tapicerskim, któremu zawdzięczać będziesz, przyjemny, komfortowy trening. Modlitewnik, który wyposażony jest w wygodny uchwyt dla sztangi, również posiada możliwość regulacji wysokości. By uniknąć kontuzji, sztanga jest zabezpieczona na stojaku.

Ławka Hertz Torus to idealny wybór, jeśli zależy Ci na harmonijnym wymodelowaniu sylwetki. Dzięki niej i dołączonym do zestawu elementom, Twój trening będzie efektywny i satysfakcjonujący. 100-kilogramowe żeliwo oraz zestaw gryfów i obciążeń marki Promax, dzięki którym będziesz ćwiczyć wszystkie partie mięśni. Prasa do ćwiczeń nóg to kolejny element zestawu, który sprawi, że pokochasz codzienne treningi na ławce Hertz Torus!

Ławka Hertz Torus bardzo mocny i solidny sprzęt do użytku domowego dodatkowo w zestawie znajdują się obciążenia bitumiczne marki promax, oraz komplet gryfów również marki promax potrzebnych do wykonania ćwiczeń dla każdej grupy mięśni.

4x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

4 x 2,5 kg promax

6 x 1,25 kg promax

gryf prosty 180 cm promax

gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

Ocena 
skąpiec

OK

Wszystko ok, polecam, sprzęt trochę za drogi.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Ławka Hertz Torus + Zestaw 100 kg

Ławka Hertz Torus + Zestaw 100 kg

Ławka Hertz Torus + Zestaw 100 kg

Napisz ocenę

26 innych produktów w tej samej kategorii: