Ławka Hertz Predator + Zestaw 100 kg

1 109,99 zł

Ławka Hertz Predator + Zestaw 100 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Ławka Hertz Predator ZESTAW 100 KG

 

Planujesz przygotowanie domowej siłowni i zależy Ci na wysokiej jakości sprzęcie, z którym codzienne treningi będą przyjemnością? Znalazłeś! Ławka Hertz Predator sprosta oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika! Codzienny trening z jej zastosowaniem stanie się źródłem prawdziwej przyjemności! Jednocześnie wyrzeźbisz swoje ciało i poprawisz samopoczucie. Na efekty nie będziesz długo czekać!

Ławka Hertz Predator to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do domowego użytku. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz bardzo solidnej konstrukcji, zapewni bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (maksymalna nośność osobnego stojaka na sztangi to aż 180 kg!). Poza bezpieczeństwem, twórcy zadbali również o Twój komfort: zawdzięczać go będziesz doskonale wykończonemu modlitewnikowi z możliwością regulacji. Wraz z wygodnym siedziskiem o regulowanym kącie nachylenia, pozwolą Ci dostosować urządzenie do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, zarówno siedzisko, jak i oparcie, pokryte są wysokiej jakości materiałem. Z ławką Hertz Predator kontuzja Ci nie grozi – sztanga zabezpieczona i zablokowana jest na stojaku, dzięki czemu jesteś bezpieczny.

Zestaw, który proponujemy, pozwala na efektywny, zróżnicowany trening. W jego skład wchodzi ławka Hertz Predator (którą w każdej chwili możesz oddzielić od stojaków i korzystać z niej osobno, np. do wykonywania brzuszków), stojaki, które świetnie sprawdzą się np. do przysiadów ze sztangą oraz 100-kilogramowe obciążenie Hertz OLIMPIC. Dołączony komplet gryfów i obciążeń zapewni Ci trening, którego rezultaty przerosną Twoje oczekiwania!

Rewelacyjna ławka do użytku domowego stojaki nie są zintegrowane z ławką co powoduję większy zakres pracy na sprzęcie w skład zestawu wchodzi ławka hertz predator oraz gryfy i obciążenia marki promax

                4 x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

   4 x 2,5 kg promax

    6 x 1,25 kg promax

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

30 innych produktów w tej samej kategorii: