Ławka Hertz Scorpion + Zestaw 100 kg PROMAX

709,99 zł


Ławka Hertz Scorpion + Zestaw 100 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Ławka Hertz Scorpion Zestaw 100 KG

 

Jeśli poszukujesz sprzętu, który pomoże Ci zamienić Twoje mieszkanie w profesjonalną, komfortową siłownię, ławka Hertz Scorpion w zestawie ze 100-kilogramowym w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Dzięki regularnym treningom w krótkim czasie wyrzeźbisz swoje ciało, poprawisz kondycję i zyskasz doskonałe samopoczucie. Twoje codzienne treningi z Hertz Scorpion będą efektywne i satysfakcjonujące!

Ławka Hertz Scorpion ma zasadniczą przewagę nad większością podobnych urządzeń: istnieje możliwość złożenia jej! Dzięki temu świetnie sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu, nawet tym, które pozornie wydaje się zbyt małe, by stworzyć w nim domową siłownię. Po złożeniu ławki do pionu zajmuje ona bardzo niewiele miejsca i można ją schować do szafy czy np. pod łóżko.

Ławka Hertz Scorpion to nowoczesny sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym, 100-kilogramowym obciążeniu. Dzięki zabezpieczeniu sztangi na stojaku i stabilnej konstrukcji urządzenia, podczas ćwiczeń nie musisz obawiać się kontuzji. Na komfort Twojego treningu wpłyną także szczegóły – wysokiej jakości materiał obicia siedziska i oparcia oraz ergonomiczne gąbki.

Wygoda podczas ćwiczeń to podstawa! Z Hertz Scorpion znalezienie odpowiedniej pozycji na pewno nie będzie problemem. Ławka posiada czterostopniową możliwość regulacji oparcia, dzięki czemu dostosujesz urządzenie do Twoich potrzeb. Nie musisz obawiać się, że Twój trening będzie monotonny – z ławką Hertz Scorpion Ci to nie grozi! Do zestawu dołączono komplet gryfów i obciążeń Promax oraz trenażer przeznaczony do ćwiczeń nóg. Harmonijnie wyrzeźbiona sylwetka i satysfakcjonujące, komfortowe treningi są w zasięgu Twojej ręki!

Ławka Hertz Scorpion z zestawem promax 100 kg, solidny sprzęt do domowej siłowni, możliwość postawienia ławki do pionu,zajmuje mało miejsca, w skład zestawu wchodzi:

                 4x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

   4 x 2,5 kg promax

    6 x 1,25 kg promax

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

30 innych produktów w tej samej kategorii: