Ławka Hertz Scorpion + Zestaw 80 kg PROMAX

639,99 zł


Ławka Hertz Scorpion + Zestaw 80 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 531 980 000 / 694 158 083

Ławka Hertz Scorpion Zestaw 80 Kg

 

Trening w domowej siłowni to prawdziwa przyjemność – wie o tym każdy, kto zrezygnował z dusznych, przepełnionych miejskich klubów sportowych na rzecz ćwiczeń w domowym zaciszu. Jeśli i Ty zamierzasz wyrzeźbić swoje ciało nie wychodząc z mieszkania, ławka Hertz Scorpion to coś dla Ciebie! Dzięki niej, Twoje codzienne treningi będą nie tylko efektywne, ale i urozmaicone, a Ty w krótkim czasie osiągniesz wspaniałe rezultaty!

Ławka Hertz Scorpion w zestawie to nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony do użytku domowego, który sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Dzięki możliwości złożenia ławki do pionu, zajmuje ona bardzo niewiele miejsca – nie musisz obawiać się, że zagraci Twoje mieszkanie.

Ławka Hertz Scorpion wykonana została z najwyższej jakości materiałów i zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (aż 100 kg!). Aby uchronić Cię przed kontuzją, sztanga jest zabezpieczona na stojaku, a cała konstrukcja jest niezwykle stabilna. Twórcy Hertz Scorpion zadbali również o szczegóły – ergonomiczne gąbki i wysokiej jakości materiał obicia, który pokrywa szerokie oparcie i siedzisko, zapewnią Ci duży komfort ćwiczeń.

Dzięki czterostopniowej możliwości regulacji oparcia, w pełni dostosujesz ławkę Hertz Scorpion do swoich indywidualnych potrzeb. Aby Twój trening był urozmaicony, ławka wyposażona jest w trenażer do ćwiczenia nóg. Dodatkowo, w zestawie znajduje się komplet gryfów i obciążeń Promax, które umożliwią Ci harmonijne modelowanie sylwetki. Z ławką Hertz Scorpion Twoje treningi będą prawdziwą przyjemnością!

Ławka Hertz Scorpion z zestawem promax 80 kg, solidny sprzęt do domowej siłowni, możliwość postawienia ławki do pionu,zajmuje mało miejsca, w skład zestawu wchodzi:

                 2 x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

   4 x 2,5 kg promax

    6 x 1,25 kg promax

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

30 innych produktów w tej samej kategorii: