Ławka Hertz Champion + Zestaw 80 kg

999,99 zł

Ławka Hertz Champion + Zestaw 80 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Ławka Hertz Champion Zestaw 80 KG

 

Domowa siłownia to marzenie każdego amatora ćwiczeń fizycznych, który nie przepada za zatłoczonymi, dusznymi klubami sportowymi. Jeśli i Ty do nich należysz, najwyższa pora wyposażyć swoje mieszkanie w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, który pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć wspaniale wyrzeźbione ciało i doskonałe samopoczucie. Postaw na rewelacyjną ławkę Hertz Champion w zestawie z 80-kilogramowym żeliwem, a nie pożałujesz swojego wyboru!

Ławka Hertz Champion to jeden z najbardziej popularnych modeli marki Hertz. Nie bez przyczyny – to nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, którego solidna konstrukcja zapewni Ci długie lata bezawaryjnej pracy i bezpieczne, komfortowe treningi. Liczby mówią same za siebie: nośność stojaka na sztangi to 120 kg, a ławki aż 220 kg! Ergonomiczne gąbki, szerokie oparcie i siedzisko pokryte wysokiej jakości materiałem tapicerskim to kolejne czynniki, które podniosą komfort Twoich ćwiczeń.

W pełni dostosujesz trening do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości dzięki pięciostopniowej regulacji oparcia (w tym możliwości ustawienia go w skosie ujemnym) oraz regulowanemu modlitewnikowi. Bogate wyposażenie zestawu pozwoli Ci na niezwykle zróżnicowany, efektywny trening. 80-kilogramowe żeliwo, komplet gryfów i obciążeń to nie wszystko! Specjalna kierownica Muscle Pump pozwoli Ci wyrzeźbić biceps, a prasa do ćwiczeń nóg sprawi, że Twoje uda i łydki szybko staną się jędrne i napięte. Dzięki zestawowi z ławką Hertz Champion harmonijnie wymodelujesz całe ciało, a efekty przerosną Twoje oczekiwania!

Ławka Hertz Champion + zestaw 80 kg promax to idealny sprzęt do siłowni domowej w skład zestawu wchodzi ławka oraz komplet gryfów i obciążeń renomowanej marki promax

                2 x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

   4 x 2,5 kg promax

    6 x 1,25 kg promax

     gryf prosty 180 cm promax

    gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

     2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

30 innych produktów w tej samej kategorii: