Ławka Hertz Torus + Zestaw 80 kg

1 039,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  3 już sprzedano.

Ławka Hertz Torus + Zestaw 80 kg

Więcej szczegółów

loader Infolinia: 694 157 582

Ławka Hertz Torus ZESTAW 80 KG

 

Ćwiczenie we własnej, domowej siłowni to przede wszystkim ogromny komfort, swoboda i intymność, której nie zaznasz w tradycyjnym, przepełnionym klubie sportowym. Jeśli właśnie tworzysz swoją własną, niewielką, ale wygodną siłownię, mamy dla Ciebie sprzęt, którego nie może w niej zabraknąć! Ławka Hertz Torus w zestawie z 80-kilogramowym żeliwem zapewni Ci zróżnicowany, efektywny trening, który w krótkim czasie przyniesie oczekiwane rezultaty. Atrakcyjna sylwetka i doskonałe samopoczucie są w zasięgu ręki!

Firma Hertz słynie z niezwykle trwałego, bezawaryjnego sprzętu sportowego. Nic dziwnego – to nowoczesne urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. Taka też jest ławka Hertz Torus, której solidna konstrukcja zapewni Ci bezpieczny trening nawet przy maksymalnym obciążeniu (maksymalna waga sztangi to aż 180 kg!). Dodatkowo, aby nie doszło do kontuzji, sztanga na stojaku jest zabezpieczona. Dla konstruktorów znaczenie ma także Twoja wygoda – właśnie z myślą o niej zadbali o szczegóły. Siedzisko oraz szerokie, wygodne oparcie, pokryte są wysokiej jakości obiciem tapicerskim, a modlitewnik – komfortowo wykończony (i dodatkowo wyposażony w uchwyt dla sztangi).

Hertz Torus w pełni dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Sześciostopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia i regulacja wysokości modlitewnika pozwolą ćwiczyć w wygodnej, optymalnej pozycji. Twój trening będzie prawdziwą przyjemnością!

Ławka Hertz Torus w proponowanym zestawie daje Ci możliwość zrównoważonego, harmonijnego treningu całego ciała. Na całość składa się nie tylko ławka i 80-kilogramowe żeliwo, ale także komplet gryfów i obciążeń marki Promax oraz prasa umożliwiająca trening nóg. Nuda Ci nie grozi – Twoje codzienne treningi będą zróżnicowane i satysfakcjonujące!

Trening na ławce Hertz Torus będzie przyjemny, efektywny i zróżnicowany! Na całość zestawu składa się nie tylko ławka do ćwiczeń, ale też 130-kilogramowe żeliwo, komplet obciążeń i gryfów marki Promax, które pozwolą na ćwiczenie wszystkich grup mięśni. Możesz korzystać również z prasy, która umożliwi Ci trening nóg, możesz wykonywać rozpiętki – dzięki ławce Hertz Torus harmonijnie wyrzeźbisz całe swoje ciało!

Ławka Hertz Torus bardzo mocny i solidny sprzęt do użytku domowego dodatkowo w zestawie znajdują się obciążenia bitumiczne marki promax, oraz komplet gryfów również marki promax potrzebnych do wykonania ćwiczeń dla każdej grupy mięśni.

2 x 10 kg promax              

4 x 5 kg promax

4 x 2,5 kg promax

6 x 1,25 kg promax

gryf prosty 180 cm promax

gryf łamany lub mocno gięty do wyboru promax

2 x krótki gryf do hantli 45 cm promax

Ocena 
Alek

polecam


Szerokie możliwości ławki i bogata oferta odpowiednich akcesoriów zdecydowały o wyborze. Trenuję od dwóch miesięcy i teraz mogę wystawić pozytywną opinię.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Ławka Hertz Torus + Zestaw 80 kg

Ławka Hertz Torus + Zestaw 80 kg

Ławka Hertz Torus + Zestaw 80 kg

Napisz ocenę

28 innych produktów w tej samej kategorii: