Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg Zobacz większe

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg

150,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  4 już sprzedano.
loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Kulturystyka to sport, który wymaga od Ciebie intensywnych ćwiczeń. To oznacza między innymi naprzemienne stosowanie obciążeń o różnej wadze. Aby umożliwić sobie łatwą i szybką modyfikację podnoszonego w czasie ćwiczeń ciężaru, powinieneś zainwestować w dobrej jakości obciążniki. Nieważne, czy jesteś użytkownikiem indywidualnym i ćwiczysz w domu, czy też posiadasz własną siłownię i poszukujesz profesjonalnego i solidnego sprzętu – zasługujesz wyłącznie na to, co najlepsze! Wybierz obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg, a już w krótkim czasie przekonasz się, jak wielką różnicę robi dobry jakościowo sprzęt przy codziennym, intensywnym użytkowaniu.

Wysokojakościowe obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg wykonane są z niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia żeliwa, dzięki czemu nawet po wielokrotnym użyciu wyglądają jak nowe. Posiadają wygodne uchwyty, dzięki którym z dużą łatwością samodzielnie zamontujesz je na gwintowanej części gryfu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ utrzymanie obciążenia o tak dużym ciężarze może sprawiać trudności – szczególnie osobom początkującym, które nie mają jeszcze wprawy w montowaniu obciążeń na gryfach.

Kolor czerwony, poza tym, że charakteryzuje linię produktów EXCLUSIVE, lecz również nadaje Twojej sztandze nowoczesny wygląd. Warto skompletować sobie obciążenia w taki sposób, aby każdy ciężar występował w innym kolorze – dzięki temu już na pierwszy rzut oka rozpoznasz, z jaką wagą masz do czynienia, a wybór odpowiednich obciążeń będzie niezwykle szybki.

DANE TECHNICZNE:

-średnica:  350mm

-szerokość: 45mm

-średnica otworu: 29mm

Napisz ocenę

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 20 kg

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu