Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg Zobacz większe

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg

37,50 zł

loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Nadchodzące lato oraz „sezon bikini” coraz bardziej spędza Ci sen z powiek? Chcesz w szybki i skuteczny sposób podkręcić swój metabolizm, estetycznie ukształtować tkankę mięśniową, aby móc jak najlepiej zaprezentować się w tym roku na plaży podczas wymarzonego urlopu lub też długo wyczekiwanej przerwy od zajęć w roku akademickim?

Jesteś kobietą i zawsze myślałaś, że dźwiganie ciężarów nie jest odpowiednim ćwiczeniem dla Ciebie? Błąd! Odpowiednio skomponowane ćwiczenia ze sztangą nadają się doskonale również dla przedstawicielek płci pięknej, którym nie zależy na rozbudowaniu masy mięśniowej, lecz na ukształtowaniu i subtelnym zarysowaniu poszczególnych mięśni, np. na brzuchu. Jeśli masz warunki do takiego typu ćwiczeń w domowym zaciszu, koniecznie zdecyduj się na skomponowanie renomowanego sprzętu, polecanego przez znanych trenerów. Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg doskonale nadają się do lekkich ćwiczeń, przeznaczonych dla pań.

Jeśli jesteś właścicielem siłowni, w której kobiety są częstymi bywalczyniami, zrób im przyjemność i uzupełnij swoje zasoby ciężarowe o dodatkowe obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg. Niewielkie obciążenie oraz zachęcający wygląd, a także wygodne podczas samodzielnego montażu uchwyty, to atrybuty, które szybko przyciągną uwagę nowych użytkowników. Właściwości obciążeń, które bardziej Ciebie zainteresują, to niezwykła wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będziesz miał pewność, że zakupione obciążenia będą przez bardzo długi czas wyglądały jak nowe.

DANE TECHNICZNE:

-średnica:  245mm

-szerokość: 26mm

-średnica otworu: 29mm

Napisz ocenę

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg

Obciążenia HERTZ EXCLUSIVE 5 kg

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu