Obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg Zobacz większe

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg

120,00 zł

loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Chcesz mieć formę, jakiej nie powstydziłby się nawet olimpijczyk? Zapoznaj się koniecznie z profesjonalną linią obciążeń marki HERTZ – tylko dla prawdziwych perfekcjonistów! Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, indywidualnym użytkownikiem domowym, czy też właścicielem siłowni – liczy się jakość! Dlatego swój sprzęt do ćwiczeń komponuj samodzielnie, tworząc go z wysokiej jakości elementów. Zacznij od gryfu, a następnie dobierz zestaw obciążeń o wadze dopasowanej do możliwości Twoich lub osób odwiedzających Twoją siłownię! Obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg to doskonały komponent niezbędny do stworzenia profesjonalnej sztangi dla prawdziwych twardzieli.

Dzięki temu, że talerze marki HERTZ wykonane są z wysokojakościowego żeliwa, które jest materiałem słynącym ze swojej odporności zarówno na intensywne użytkowanie w czasie treningów, jak też na uszkodzenia powstałe na skutek działania upływu czasu, przez długi czas będą cieszyły oko użytkowników, którzy nie pozbędą się wrażenia, że systematycznie wymieniasz swój sprzęt na nowy! Niezwykła precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły sprawia, że obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg są doskonale wyważone, a ich samodzielny montaż jest czynnością bardzo łatwą.

Ćwiczenia z profesjonalną sztangą skomponowaną z najwyższej klasy elementów sprawią, że nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie usatysfakcjonowany, ponieważ jest ogromna różnica pomiędzy treningiem z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu a ćwiczeniami z użyciem tańszych urządzeń gorszej jakości.

DANE TECHNICZNE:

-średnica:  345mm

-szerokość: 34mm

-średnica otworu: 30mm

Napisz ocenę

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 20 kg

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu