Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg Zobacz większe

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg

15,00 zł

  207 już sprzedano.
loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Jako właściciel profesjonalnej siłowni, dążysz do uzyskania renomy. Osiągnięcie tego celu wiąże się w znacznym stopniu z inwestycją w doskonały i niezawodny sprzęt do treningów siłowych. Dlatego właśnie tak ogromną wagę przywiązujesz do jakości wyposażenia oraz wszystkich przyrządów do ćwiczeń. Aby zapewnić swoim klientom optymalny, efektywny i zróżnicowany trening na najwyższym poziomie, oprócz sztang na gryfie łamanym oraz prostym, udostępnij im profesjonalne hantle. Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg to znakomity komponent potrzebny do ich uzyskania. Optymalny ciężar tych talerzy sprawia, że mogą służyć zarówno do bezpiecznego treningu dla osób na poziomie początkującym, jak również do późniejszego dokładania ciężaru w trakcie ćwiczeń przez osoby bardziej zaawansowane.

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg wykonane są z wysokiej jakości żeliwa, którego znakiem rozpoznawczym jest ponadprzeciętna trwałość, a także odporność na wszelkie uszkodzenia powstające podczas nawet najbardziej intensywnego użytkowania sprzętu w czasie ćwiczeń. Oznacza to, że nawet bardzo intensywne oraz częste treningi nie sprawią, że obciążenia stracą na swej jakości. Jest to cecha niezwykle ceniona przez właścicieli renomowanych siłowni, ponieważ stan wizualny sprzętu jest Twoją wizytówką! Jeśli jest zadbany, automatycznie zyskujesz w oczach Twoich klientów, a także zyskujesz sympatię kolejnych.

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg nadają się również do stosowania w warunkach domowych. Hantle wykonane z wykorzystaniem profesjonalnych talerzy pomogą łatwo, szybko i bezpiecznie uzyskać upragnione efekty.

DANE TECHNICZNE:

-średnica:  145mm

-szerokość: 26mm

-średnica otworu: 30mm

Napisz ocenę

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 2,5 kg

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu