Obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kg Zobacz większe

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kg

7,50 zł

  121 już sprzedano.
loader Infolinia: 601 845 029 / 694 158 083

Czy wiesz, jak najefektywniej rozwinąć biceps oraz triceps, a także zadbać nie tylko o kondycję, lecz również o bardziej atrakcyjny wygląd Twoich barków, ramion i przedramion? Odpowiedzią na to pytanie jest trening siłowy, którego intensywność oraz forma są odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb, preferencji oraz aktualnej kondycji fizycznej. W każdym przypadku jednak, czy to jako główna postać treningu, czy też tylko jako uzupełniający dodatek, przyda Ci się super zestaw startowy: odpowiednie gryfy krótkie oraz obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kg. Dopiero posiadając te komponenty, będziesz mógł stworzyć z nich profesjonalne hantle.

Przy pomocy skomponowanych w ten sposób profesjonalnych hantli zyskasz bardzo wiele w swoich codziennych treningach. Ich użycie umożliwi Ci bowiem efektywny i skuteczny trening wszystkich grup mięśni znajdujących się na Twoich ramionach, przedramionach, barkach, oraz w górnej części pleców. Mało tego! Hantle stanowią również świetny dodatek do ćwiczeń cardio – dzięki temu wzmocnisz i wyrzeźbisz także swoje mięśnie brzucha, a nawet nóg! Umiejętne stosowanie optymalnie dopasowanych obciążeń gwarantuje widoczne gołym okiem efekty nawet w bardzo krótkim czasie.

Ponadto obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kgbezpieczne, dzięki czemu nadają się nawet do bardzo częstych treningów oraz intensywnych – ćwicząc z nimi, masz bowiem pewność, że trening będzie bezpieczny, a Ty będziesz mógł skupić się w pełni na wykonywanych ćwiczeniach. Dzięki serii dla olimpijczyków zapomnisz o istnieniu kontuzji!

DANE TECHNICZNE:

-średnica:  120mm

-szerokość: 20mm

-średnica otworu: 30mm

Napisz ocenę

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kg

Obciążenia HERTZ OLIMPIC 1,25 kg

Napisz ocenę

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu