Ławka Hertz MASTER PRO

639,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Szukasz ławki pod sztangę, która będzie sprzętem nie tylko funkcjonalnym, ale i bezpiecznym? Ławka Hertz MASTER PRO to produkt wykonany ze wzmocnionych materiałów, które gwarantują znakomitą stabilność i optymalne efekty ćwiczeń. Nowatorska konstrukcja oparta na najwyższej jakości tapicerce oraz ergonomicznej gąbce sprawia, że trening staje się niesamowicie komfortowy.

Ławka Hertz MASTER PRO to urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu możemy pracować nad różnymi partiami mięśni – klatki piersiowej, nóg, bicepsów. Posiada 5-stopniową regulację kąta pochylenia oparcia, która umożliwia optymalną rozbudowę górnych partii mięśni klatki piersiowej. Jej dodatkowym atutem jest możliwość ustawienia oparcia do wyciskania w skosie ujemnym, co sprawi, że szybko nabierzesz imponującej masy mięśniowej również w dolnej części klatki piersiowej. Dodatkowo ławka Hertz MASTER PRO umożliwia ćwiczenie nóg, jest bowiem wyposażona w specjalny trenażer. Marzysz o bicepsach ze stali? Wykorzystaj komfortowy modlitewnik wyposażony w regulację wysokości, a Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

Chcesz, żeby Twoje ćwiczenia angażowały jak największe partie mięśni? Nowoczesna ławka Hertz MASTER PRO posiada również wyciąg z regulacją wysokości, który znakomicie trenuje mięśnie pleców, ramion i barków. To urządzenie w pełni bezpieczne – posiada specjalne zabezpieczenia na sztangi oraz wygodne oparcie. Inwestując w sprzęt, wybieraj najwyższą jakość – dopuszczalne obciążenie ławki Hertz MASTER PRO to 110 kg sztangi na stojaku oraz 50 kg w przypadku przyrządu do nóg.

 

DANE TECHNICZNE:

Wyposażenie  

-5-cio stopniowa regulacja kąta pochylenia oparcia

-Możliwość ustawienia oparcia w skosie ujemnym

-Trenażer do ćwiczenia nóg

-Modlitewnik z regulacją wysokości

-Wyciąg z regulacją wysokości

-Szerokie, komfortowe oparcie w obiciu tapicerskim wysokiej jakości

-Regulacja wysokości stojaków pod sztangę

-Zabezpieczenia sztangi na stojaku

-Gumowe odbojniki przy trenażerze nóg

Dopuszczalne obciążenie

-Maks. waga sztangi na stojaku: 110kg

-Maks. obciążenie przyrządu do nóg: 50kg

 

12 innych produktów w tej samej kategorii: