Ławka Hertz SCORPION

329,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Wytrzymała konstrukcja ławki Hertz SCORPION to gwarancja bezpiecznych i komfortowych treningów. Ławka stworzona z myślą o użytku domowym. Wzmocniona konstrukcja oraz znakomitej jakości tapicerka i gąbka sprawiają, że ławka Hertz SCORPION jest urządzeniem gwarantującym treningi w komfortowych warunkach. Wygodę gwarantuje również szerokie oparcie, które stabilizuje sylwetkę w trakcie wyciskania.

Ławka Hertz SCORPION to urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające kompleksowe trenowanie mięśni klatki piersiowej oraz nóg. Posiada 4-stopniową regulację kąta pochylenia oparcia, dzięki czemu możesz swobodnie dostosować trening do indywidualnych potrzeb i ćwiczyć tę grupę mięśni, na której najbardziej Ci zależy. Regulacja oparcia zapewnia znakomite rezultaty w trenowaniu górnych partii klatki piersiowej. Ławka Hertz SCORPION wyposażona jest również w trenażer nóg, dzięki któremu już nigdy nie ominiesz tego niezwykle ważnego treningu. Urządzenie umożliwia kompleksowe wzmocnienie mięśni ud i łydek.

Ławka Hertz SCORPION to produkt ergonomiczny i funkcjonalny, wyposażony w możliwość złożenia urządzenia do pionu, dzięki czemu sprawdza się w każdych warunkach niezależnie od tego, a dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Bezpieczeństwo gwarantują również zabezpieczenia sztang na stojaku, co sprawia, że ławka Hertz SCORPION jest w pełni stabilnym przyrządem treningowym.

DANE TECHNICZNE:

Wyposażenie  

-4-mio stopniowa regulacja kąta pochylenia oparcia

-Trenażer do ćwiczenia nóg

-Szerokie, komfortowe oparcie w obiciu tapicerskim wysokiej jakości

-Zabezpieczenia sztangi na stojaku

-Możliwość złożenia do pionu

Wymiary

-Długość całkowita: 165cm

-Szerokość: 127cm

-Profil elementów konstrukcyjnych: 40mm

-Rozstaw stojaka: zew. 60cm, wew. 53cm

-Wysokość stojaka: min 110cm

-Wysokość siedziska: 52cm

-Długość oparcia: 76cm

-Szerokość oparcia: 24cm

-Długość siedziska: 26cm

-Szerokość siedziska: 24cm

Dopuszczalne obciążenie

-Maks. waga ćwiczącego: 100kg

-Maks. waga sztangi na stojaku: 100kg

-Maks. obciążenie motylków: 50kg

-Maks. obciążenie przyrządu do nóg: 30kg

 

 

12 innych produktów w tej samej kategorii: