Ławka Hertz THUNDER

309,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Ergonomiczna ławka Hertz THUNDER to sprzęt przeznaczony do użytkowania w warunkach domowych. Dzięki swojej składanej konstrukcji nie zajmuje wiele miejsca w domowej siłowni, jest urządzeniem bezpiecznym i komfortowym. Nowatorska technologia firmy Hertz zapewnia najwyższą jakość siedziska i oparcia, które wykonane są z najwyższej jakości tapicerki oraz ergonomicznej gąbki. To wszystko sprawia, że trening wykonywany na ławce Hertz THUNDER jest w pełni bezpieczny dla każdego kulturysty.

Nowoczesna ławka Hertz THUNDER to produkt o maksymalnym udźwigu 100 kg osoby ćwiczącej. Zapewnia ona osiągnięcie optymalnych treningów w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki 4-stopniowej regulacji kąta pochylenia oparcia znakomicie trenuje wszystkie partie klatki piersiowej i umożliwia wypracowanie znakomitych rezultatów. Zdarza Ci się ominąć trening nóg? Funkcjonalny trenażer dołączony do ławki Hertz THUNDER sprawi, że już nigdy nie ominiesz tej partii, a Twoje mięśnie łydek i ud będą się świetnie prezentować. Urządzenie pozwala także na ćwiczenie klatki piersiowej w różnych skosach, co potęguje efekty treningu.

Ławka Hertz THUNDER to także znakomity przyrząd do trenowania mięśni brzucha, dzięki któremu wymarzona kratka stanie się rzeczywistością. O komfort i maksymalną wygodę treningu dba szerokie oparcie obite najwyższej jakości tapicerką, dzięki czemu nawet domowe ćwiczenia nie będą ustępowały tym wykonywanym na profesjonalnej siłowni. Ławka Hertz THUNDER posiada także zabezpieczenia sztang na stojaku.

 

DANE TECHNICZNE:

Wyposażenie  

-4-mio stopniowa regulacja kąta pochylenia oparcia

-trenażer do ćwiczenia nóg

-szerokie, komfortowe oparcie w obiciu tapicerskim wysokiej jakości

-zabezpieczenia sztangi na stojaku

-możliwość złożenia do pionu

Wymiary

-długość całkowita: 165cm

-szerokość: 127cm

-profil elementów konstrukcyjnych: 40mm

-rozstaw stojaka: zew. 68cm, wew. 60cm

-wysokość stojaka: min 110cm

-wysokość siedziska: 52cm

-długość oparcia: 76cm

-szerokość oparcia: 24cm

-długość siedziska: 30cm

-szerokość siedziska: 24-32cm

Dopuszczalne obciążenie

-Maks. waga ćwiczącego: 100kg

-Maks. waga sztangi na stojaku: 100kg

-Maks. obciążenie motylków: 50kg

-Maks. obciążenie przyrządu do nóg: 30kg

 

12 innych produktów w tej samej kategorii: