Ławka Hertz TORUS

739,99 zł
Brutto
Hertz Fitness
Obecnie brak na stanie
 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

Funkcjonalna ławka pod sztangi Hertz TORUS to profesjonalny sprzęt do użytku domowego. Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz wytrzymałej konstrukcji, z powodzeniem możesz wyrzeźbić wiele partii mięśni. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć wysokiej klasy tapicerkę, a ergonomiczne gąbki świetnie dostosowują się do kształtu ciała ćwiczącego, co gwarantuje, że trening jest nie tylko efektywny, ale również maksymalnie komfortowy.

Ławka Hertz TORUS umożliwi Ci optymalne rozbudowanie całej klatki piersiowej. 6-stopniowa regulacja oparcia zapewnia wspaniałe efekty w górnych partiach, zaś możliwość ustawienia go w skosie ujemnym to gwarancja dobrze wyćwiczonych dolnych mięśni. Efekt rozbudowanej klatki piersiowej potęgują rozpiętki, a prasa do nóg zapewnia doskonały trening mięśni ud i łydek. Ławka Hertz TORUS to także modlitewnik, dzięki któremu doskonale zadbasz o muskulaturę bicepsów. Sprzęt ten posiada regulację wysokości, dzięki czemu każdy trenujący może dopasować go do indywidualnych potrzeb.

Ławka Hertz TORUS jest kompleksowym przyrządem służącym do trenowania rozległych partii ciała. Nad bezpieczeństwem treningu czuwa niezawodna konstrukcja oraz zabezpieczenia sztang na stojaku. Maksymalna waga to sztang to 180 kg, co sprawia, że sprzęt jest idealny zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Z ławką Hertz TORUS trening jest także bardzo wygodny – zapewnia to szerokie oparcie, które doskonale asekuruje ćwiczącego.

 

DANE TECHNICZNE:

Wyposażenie  

-6-cio stopniowa regulacja kąta pochylenia oparcia

-Możliwość ustawienia oparcia w skosie ujemnym

-Modlitewnik z regulacją wysokości

-Prasa do nóg

-Rozpiętki

-Wyciąg w systemie

-Szerokie, komfortowe oparcie w obiciu tapicerskim wysokiej jakości

-Zabezpieczenia sztangi na stojaku

Wymiary

-Długość całkowita zestawu: ok. 230cm

-Szerokość: 128 cm

-Profil głównych elementów konstrukcyjnych: 45 mm

-Rozstaw stojaka: zew. 71cm, wew. 61 cm

-Profil stojaków : 45 mm

-Wysokość stojaka: 89cm,94cm,99cm,105cm,111cm

-Wysokość siedziska: 43cm

-Długość oparcia: 69cm

-Szerokość oparcia: 29cm

-Długość siedziska: 40 cm

-Szerokość siedziska: 25-31 cm

-Wymiary modlitewnika: 44 cm x 30 cm

-Grubość el. tapicerowanych : 4 cm

Dopuszczalne obciążenie

-Maks. waga sztangi na stojaku: 180kg

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć