Total crunch z licznikiem

250,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
 

Szybka wysyłka w 24 h

 

Zakupy na raty

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA MIĘŚNI BRZUCHA, PLECÓW, RAMION, POŚLADKÓW I NÓG SPOKEY CRUNCH

Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

Spokey Crunch to przyrząd przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy planują optymalny trening całego ciała. To niewielkie urządzenie pozwala pracować nad mięśniami brzucha, pleców, ramion, pośladków i nóg.

 

dumbbell1  JAKOŚĆ

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Crunche firmy Spokey posiadają na ramę oraz na części mechaniczne, z wyłączeniem podzespołów ulegających normalnemu zużyciu.

 

dumbbell1  WYGODA

Crunch można w łatwy sposób złożyć i rozłożyć. Dzięki temu pomiędzy treningami można przechowywać go w najbardziej kompaktowej formie.

Urządzenie wyposażone zostało w wygodne siodełko oraz miękkie, piankowe nakładki na uchwyty kierownicy. Elementy te zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Antypoślizgowa struktura pedałów zapobiega ślizganiu się stóp podczas treningu, co znacząco wpływa na podwyższenie poczucia bezpieczeństwa ćwiczącego.

 

dumbbell1  TECHNOLOGIA

Komputer

Model Crunch wyposażony został w licznik umożliwiający obserwowanie parametrów swojego treningu: czasu, kalorii, całkowitej liczby powtórzeń, liczby powtórzeń na minutę.

 

Masa użytkownika jako wyznacznik oporu

Sukces ćwiczeń polega na wykorzystaniu w treningu wagi użytkownika jako elementu zwiększającego opór podczas ćwiczeń. Pozwala to na uzyskanie prostej konstrukcji urządzenia, bez dodatkowych obciążeń lub koła zamachowego.

 

PRZEZNACZENIE

Do ćwiczeń w domu.

Crunch jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu.

 

ĆWICZONE MIĘŚNIE

– mięśnie brzucha

– mięśnie pleców

– mięśnie ramion

– mięśnie nóg i pośladków

Nowy produkt
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć