Ławka Hertz FALCON

139,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Ławka do ćwiczeń Hertz FALCON to lider w swojej kategorii – regulowany model, który pomimo prostej konstrukcji zapewnia wspaniałe rezultaty treningów wielu partii mięśni. Nowoczesne wzornictwo i solidne wykonanie gwarantuje, że ćwiczenia staną się prawdziwą przyjemnością.

Ławkę Hertz FALCON to przyrząd wielofunkcyjny – możesz ustawić ją w pozycji skośnej oraz prostej, co zapewni kompleksowe efekty ćwiczeń. Dzięki pozycji pod kątem wypracujesz mocne mięśnie klatki piersiowej oraz brzucha, a także wzmocnisz mięśnie grzbietu. Ustawienie w pozycji prostej gwarantuje rozbudowanie kolejnych partii mięśni. Do pełnego treningu potrzebujesz dodatkowej sztangi lub hantli, a ławka Hertz FALCON będzie stanowić solidną podporę w każdej sytuacji. Sprzęt dopuszcza obciążenie do 100 kg, co gwarantuje kompleksowy trening z rozmaitymi hantlami.

Ławkę do ćwiczeń Hertz FALCON można także swobodnie dostosować do indywidualnych preferencji każdego użytkownika, posiada ona bowiem możliwość regulacji kąta pochylenia, a także odległości oparcia na nogi. Ławka do ćwiczeń Hertz FALCON to sprzęt, który bez problemu złożysz i przeniesiesz w dowolne miejsce lub schowasz. Szerokie, tapicerowane oparcie to gwarancja przyjemnego i efektywnego treningu, który zaskoczy Cię wspaniałymi rezultatami. Miękkie obicie o 4-cm grubości tapicerki zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń bez obciążania kręgosłupa. Sprzęt przeznaczony jest do użytku domowego.

 

DANE TECHNICZNE:

Funkcjonalność

-długość ławki: 125cm

-szerokość ławki: 33cm

-wymiary oparcia: 98cm x 32cm

-grubość tapicerki oparcia: 4cm

Parametry

-długość ławki: 125cm

-szerokość ławki: 33cm

-wymiary oparcia: 98cm x 32cm

-grubość tapicerki oparcia: 4cm

Dopuszczalne obciążenie

Maksymalna waga ćwiczącego: 100kg

 

 

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu