Ławka Hertz FALCON

139,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  20 już sprzedano.
loader Infolinia: 694 157 582

Ławka do ćwiczeń Hertz FALCON to lider w swojej kategorii – regulowany model, który pomimo prostej konstrukcji zapewnia wspaniałe rezultaty treningów wielu partii mięśni. Nowoczesne wzornictwo i solidne wykonanie gwarantuje, że ćwiczenia staną się prawdziwą przyjemnością.

Ławkę Hertz FALCON to przyrząd wielofunkcyjny – możesz ustawić ją w pozycji skośnej oraz prostej, co zapewni kompleksowe efekty ćwiczeń. Dzięki pozycji pod kątem wypracujesz mocne mięśnie klatki piersiowej oraz brzucha, a także wzmocnisz mięśnie grzbietu. Ustawienie w pozycji prostej gwarantuje rozbudowanie kolejnych partii mięśni. Do pełnego treningu potrzebujesz dodatkowej sztangi lub hantli, a ławka Hertz FALCON będzie stanowić solidną podporę w każdej sytuacji. Sprzęt dopuszcza obciążenie do 100 kg, co gwarantuje kompleksowy trening z rozmaitymi hantlami.

Ławkę do ćwiczeń Hertz FALCON można także swobodnie dostosować do indywidualnych preferencji każdego użytkownika, posiada ona bowiem możliwość regulacji kąta pochylenia, a także odległości oparcia na nogi. Ławka do ćwiczeń Hertz FALCON to sprzęt, który bez problemu złożysz i przeniesiesz w dowolne miejsce lub schowasz. Szerokie, tapicerowane oparcie to gwarancja przyjemnego i efektywnego treningu, który zaskoczy Cię wspaniałymi rezultatami. Miękkie obicie o 4-cm grubości tapicerki zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń bez obciążania kręgosłupa. Sprzęt przeznaczony jest do użytku domowego.

 

DANE TECHNICZNE:

Funkcjonalność

-długość ławki: 125cm

-szerokość ławki: 33cm

-wymiary oparcia: 98cm x 32cm

-grubość tapicerki oparcia: 4cm

Parametry

-długość ławki: 125cm

-szerokość ławki: 33cm

-wymiary oparcia: 98cm x 32cm

-grubość tapicerki oparcia: 4cm

Dopuszczalne obciążenie

Maksymalna waga ćwiczącego: 100kg

 

 

Ocena 
Radzio

polecam

dobrze wykonana stabilna lawka

Ocena 
Emil

ok

Zakup tej ławeczki jest bardzo dobrą inwestycją. Jeśli będziemy ćwiczyć regularnie to po kilku miesiącach na brzuchu będziemy mieli tzw."kaloryfer". Najlepiej wziąść się za trening w zimie aby w lecie chodząc bez koszulki móc pochwalić się swoimi mięśniami brzucha. Ławeczka móże również posłużyć do pozbycia się zbędnych kilogramów.

Napisz swoją ocenę !

Napisz ocenę

Ławka Hertz FALCON

Ławka Hertz FALCON

Napisz ocenę

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu