Gryf Prosty HERTZ 213cm

99,99 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 500 409 734

Komponując stopniowo wyposażenie swojej siłowni, zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich sztang? Wbrew pozorom, nie jest to łatwa decyzja. Do grona Twoich klientów należą osoby o różnym stopniu zaawansowania, różnym poziomie kondycji fizycznej, różnych potrzebach i wymaganiach. Aby sprostać im wszystkim, sprzęt siłowy powinien być możliwie najbardziej zróżnicowany, by móc jak najlepiej dopasować się do oczekiwań osób trenujących. Kompletując profesjonalną sztangę, zadbaj więc o to, aby łączyła w sobie możliwość modyfikowania obciążeń z wysokim komfortem użytkowania oraz najwyższym bezpieczeństwem. Wszystkie te cechy posiada Gryf Prosty HERTZ 213 cm – sprzęt przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Użytkowanie odpowiednio skomponowanej sztangi, w skład której wchodzi Gryf Prosty HERTZ 213 cm, mimo dużego ciężaru wiąże się z wyjątkowym komfortem. Specjalne ryflowania wykonane w części chwytnej sprawiają, że trzymanie gryfu w dłoniach jest bardzo wygodne. Nic się nie wyślizguje, nie przesuwa – nawet wtedy, gdy trenujesz z najwyższym obciążeniem.

Gwintowane nakrętki umożliwiają stabilne umocowanie talerzy oraz niezwykle łatwe i szybkie dokładanie (bądź odejmowanie) dodatkowych ciężarków.

Ponieważ Gryf Prosty HETRZ 213 cm jest dość duży i stosunkowo ciężki, doskonale nadaje się dla profesjonalistów, sportowców, a także dla amatorów ciężkich treningów o wytrenowanym ciele oraz dobrej kondycji fizycznej. Chcesz podnieść sobie wyżej poprzeczkę podczas codziennych treningów? Ten model jest dla Ciebie!

 

DANE TECHNICZNE:

Długość uchwytu

135cm

Długość gwintu

2x39cm

Waga

Około 11kg

Napisz ocenę

Gryf Prosty HERTZ 213cm

Gryf Prosty HERTZ 213cm

Napisz ocenę

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu