Gryf mocno gięty HERTZ 120 cm

69,00 zł

loader Infolinia: 694 158 083 / 600 390 731

Sztanga wykonana z wykorzystaniem gryfu mocno łamanego nadaje się doskonale m.in. do tzw. wyciskania francuskiego, podczas którego sztanga niemalże ląduje na czole ćwiczącej osoby. To niezwykle efektywne ćwiczenie może być również bardzo niebezpieczne, jeżeli użyjesz niedostosowanego do tego celu gryfu. Jeśli jesteś wielbicielem takiego rodzaju treningu siłowego, koniecznie rozważ zakup profesjonalnego sprzętu. Gryf mocno gięty HERTZ 120 cm, który został zaprojektowany przez wybitnych specjalistów w dziedzinie kulturystyki, a następnie wypróbowany i zarekomendowany przez renomowanych trenerów.

Co zyskujesz, ćwicząc z mocno giętym gryfem? Przede wszystkim – zdrowe stawy. Ergonomiczny kształt części chwytnej przyczynia się do znacznego odciążenia nadgarstków – pożegnaj raz na zawsze ból po treningu! Ponadto, im większe jest wgłębienie, tym bardziej odciążasz stawy, więc jeśli często towarzyszą Ci dolegliwości bólowe, zwróć na to uwagę.

Gryf mocno gięty HERTZ 120 cm doskonale nadaje się do kształtowania i rozwijania wszystkich tych partii mięśni, do których nie mogłeś „dotrzeć” przy użyciu sztangi z gryfem prostym. Takie urozmaicenie treningu świetnie uzupełnia codzienne ćwiczenia, dodając im efektywności. Nie wierzysz? Spróbuj, a szybko dostrzeżesz różnicę.

Bezpieczeństwo oraz wygoda to również bardzo ważne – jeśli nie najważniejsze – cechy gryfu. Wszystko to zapewni Ci odpowiednia konstrukcja zawierająca m.in. specjalne ryflowanie w części chwytnej gryfu, dzięki czemu powierzchnia staje się antypoślizgowa.

DANE TECHNICZNE:

Długość uchwytu

82cm

Długość gwintu

2x19cm

Waga

Około 5,5kg

Napisz ocenę

Gryf mocno gięty HERTZ 120 cm

Gryf mocno gięty HERTZ 120 cm

Napisz ocenę

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sprawdź ciekawe artykuły na blogu